ebook Zakład o miłość
3.51 / 5.00 (liczba ocen: 1501)

Zakład o miłość
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.87
31.00 złpremium: 18.60 zł Lub 18.60 zł
-9% 23.87 zł Lub 21.48 zł
27.90 zł Lub 25.11 zł
29.14 zł 10 zł na konto
31.00 zł
23.87 zł
26.35 zł
26.35 zł
26.65 zł
26.90 zł
28.00 zł
31.00 zł
31.00 zł
Inne proponowane

Przyjął zakład, w którym stawką było jej uwiedzenie. Okazało się jednak, że wygrywając pieniądze, może stracić serce – bo bez miłości jesteś bankrutem, nawet jeśli masz wszystko…

Sylwia Kujawczak ma idealnie poukładane życie. Jest na ostatnim roku historii sztuki, po obronie dyplomu będzie pracowała w rodzinnej firmie. Za dwa tygodnie włoży ślubną suknię. Jej przyszły mąż pochodzi z równie bogatej i ustosunkowanej rodziny. Plan na idealną przyszłość jest dopięty prawie na ostatni guzik – jeszcze tylko wieczór panieński i ceremonia w rodzinnym dworku. Gdy Sylwia jedzie z przyjaciółkami do klubu, nie spodziewa się, że ta noc odmieni jej przyszłość.
Wzruszająca opowieść o tym, że wszyscy jesteśmy stworzeni do miłości…
Aleks „Cichy” Cichocki to młody mężczyzna, któremu do pełni szczęścia brakuje tylko miłości. Nie dostał jej od rodziców – matka go porzuciła, ojciec nie potrafił pokryć tego deficytu. W związkach z kobietami bierze, nie angażując się i nie dając nic z siebie.
Sylwia i Aleks poznają się na imprezie. Ona – delikatna, krucha, romantyczna. On – bywalec dyskotek, twardy i bezwzględny. Przyciągają się jak dwa przeciwieństwa. Sylwia jest zaintrygowana światem, do którego wcześniej nie miała dostępu. Aleksa pociąga jej niewinność.
Ona nagle zaczyna patrzeć na świat innym oczami. Czy zaaranżowane małżeństwo i życie zaplanowane przez rodziców to coś, czego naprawdę chce?
Jego zaczyna uwierać bycie macho, ale nie może przegrać zakładu, w którym stawką jest zdobycie zaufania Sylwii…

Zakład o miłość od Agnieszka Lingas-Łoniewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Przeszłość zawsze będzie obecna w naszym życiu, nim nie zrobi sobie lobotomii, by odciąć przeżyte chwile.
Odkrywajmy każdy dzień, niech przynosi nam coś nowego, zaskakuje nas, raduje, zasmuca, ale niech ciągle przypomina,że biją w nas serca i ciągle żyjemy.
Życie jest dane człowiekowi tylko raz. Należy więc wykorzystać je w taki sposób, by nie odczuwać męczącego bólu po latach przeżytych bez celu.
Nigdy nie wiemy, co się czai za rogiem, za zakrętem. To chyba sprawia, że życie jest takie wspaniałe i ekscytujące.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć