ebook Wiatr przez dziurkę od klucza
4.14 / 5.00 (liczba ocen: 41624) Ilość stron (szacowana): 250

Wiatr przez dziurkę od klucza
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 16.90
Audiobook - najniższa cena: 28.80
wciąż za drogo?
16.90 zł
27.44 złpremium: 17.70 zł Lub 17.70 zł
20.65 zł Lub 18.59 zł
23.59 zł Lub 21.23 zł
21.50 zł
23.15 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Roland z Gilead jest rewolwerowcem, jednym z nielicznych usiłujących utrzymać porządek w świecie rosnącego bezprawia, połączeniem błędnego rycerza i szeryfa z Dzikiego Zachodu. Wraz z grupą towarzyszy przemierza złowrogi, wyludniony świat, zniszczony przez wojny, zamieszkały przez mutanty i demony, w poszukiwaniu tajemniczej Mrocznej Wieży stojącej w centrum istnienia wszystkich światów. Wędrowców zatrzymuje lodowaty wicher niszczący wszystko na swojej drodze. Chcąc przetrwać, znajdują schronienie w opustoszałym budynku wiejskiej świetlicy. Tam spędzają noc, słuchając opowiadania Rolanda o jednej z pierwszych misji, jaką wykonał po tym, gdy stał się rewolwerowcem. Wysłany przez ojca do Debarii, by pomóc tamtejszym mieszkańcom uporać się z mordującym całe rodziny zmiennokształtnym stworem, skóroczłekiem, Roland bierze pod opiekę dziesięcioletniego chłopca, Billa Streetera, jedynego ocalałego z ostatniej rzezi. Usiłując uspokoić przerażone dziecko, opowiada mu swą ulubioną historię z dzieciństwa  zatytułowaną Wiatr przez dziurkę od klucza, którą często czytała mu matka. Występuje w niej chłopiec, Tim Ross, znany później jako Tim Dzielne Serce, nieustraszony rewolwerowiec...

Wiatr przez dziurkę od klucza od Stephen King możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Nie spodziewałam się że powrót do cyklu Mrocznej Wieży będzie tak udany. Książka, bardzo dynamiczna, ciekawa - przeze mnie przeczytana w jeden wieczór. Nie jest ściśle powiązana z cyklem, ale dla fanów jest dodatkową atrakcją.

  • Awatar

    Choć jest to opowieść ze świata Mrocznej Wierzy, można ją przeczytać niezależnie. Jednak warto po nią sięgnąć znając już przynajmniej część historii Rolanda i jego ka-tet* (obu!). Inaczej umknie wtedy kilka smaczków i niuansów. Jak na Kinga przystało, historia ma świetną fabułę i opowiedziana jest bardzo dobrym językiem. A autor potwierdza, że jest królem opowieści (jako takich, jak ich przeplatania i zagnieżdżania). A ta stała się jedną z moich ulubionych. Polecam!

    *) I właśnie by rozumieć co znaczą poszczególne zwroty warto przeczytać pierwsze części MW.

Warto zerknąć