ebook Pióro. Autobiografia literacka
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 8) Ilość stron (szacowana): 243

Pióro. Autobiografia literacka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 24.17
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
26.99 złpremium: 17.41 zł Lub 17.41 zł
24.17 zł Lub 21.75 zł
29.02 zł
29.02 zł Lub 26.12 zł
24.67 zł
24.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Książka jest zapisem literackiej inicjacji Marka Nowakowskiego, jego pierwszych prób zostania pisarzem, odnalezienia się w środowisku warszawskich literatów, obrony niezależności pisarskiej przed wpływami cenzury, krytyków literackich i innych twórców. Autor przedstawia bogatą galerię pisarzy lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych XX wieku, kolegów, przyjaciół i dalszych znajomych, ukazuje ich losy, zestawiając je ze swymi doświadczeniami pisarza zachowującego indywidualny styl i wolność wypowiedzi.

Pióro. Autobiografia literacka od Marek Nowakowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kawał historii Warszawy literackiej i to nie lukrowany. Tyle sławnych literacko i nie tylko postaci się tu przewija, że czyta się te wspomnienia z zapartym tchem, przynajmniej ja tak miałem. Przeczytałem za jednym posiedzeniem, a jakoś specjalnie krótkie to dziełko wcale nie jest. Ocieramy się w tej literaturze o pisarzy, aktorów, mijamy się z ludźmi sztuki bark w bark, dlatego warto w tę historię wejść i zbliżyć się zarówno do postaci jak i otaczającej ich atmosfery. Warto!

Warto zerknąć