Pentagram
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.99 / 5.00
liczba ocen: 28020
cena od: 18.71
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 18.71 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-32% 18.71 zł
22.89 zł
22.89 zł
23.17 zł
27.92 zł
Pozostałe księgarnie
27.92 zł
22.25 zł
22.26 zł
22.39 zł
23.17 zł
23.73 zł
25.13 zł
25.13 zł
25.50 zł
25.97 zł
27.92 zł
Opis:

Na ulicach Oslo szaleje groźny Kurier Śmierci. Policja mobilizuje wszystkie siły. Harry będzie musiał poprowadzić śledztwo u boku swego największego wroga. Ma to być ostatnia sprawa w jego karierze... Harry po kolejnej wpadce alkoholowej otrzymuje wypowiedzenie, ale z uwagi na okres urlopowy zostaje jeszcze włączony do śledztwa, które prowadzi Tom Waaler. Hole podejrzewa Waalera o związek ze śmiercią koleżanki-policjantki, Ellen Gjelten, ale wciąż nie ma na to dowodów.Harry Hole tropi seryjnego mordercę, który zastrzelonym przez siebie ofiarom odcina kolejne palce u rąk, a na miejscu zbrodni zostawia znak – pentagram...

CYTATY:
Po to, żeby się nawrócić, nie trzeba wcale tracić wiary.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Jo Nesbo jak zwykle genialny! Bardzo polecam!

 • Awatar

  Genialna, czyta się jednym tchem. Umiejętnie budowane napięcie, mroczny klimat i akcja nie pozwolą się nudzić. Jedna z lepszych z cyklu o Harrym Hole. Polecam.

 • Awatar

  Ta powieść to wielka dawka literackiego mistrzostwa Nesbo.
  W pierwszej kolejności z uwagi na wyjątkową postać Harrego Holego. W tym akurat tytule charakterologicznie dochodzi do dna. Nałóg alkoholowy, niesubordynacja, a także pewna forma alienacji, od strony czysto ludzkiej rzekłbym dno. A równolegle zacięcie policyjne, nos śledczy i determinacja w ściganiu przestępców, i to tych najgorszych, jak najbardziej niezmienna. To połączenie tak różnych, tak nieraz szokujących cech, zwłaszcza w zawodzie policyjnym, powoduje, że nie można oderwać się od książki.
  Ta powieść to także ciekawa i bogata w wątki historia kryminalna. Niebanalna, dopracowana autentyzmem ulic Oslo, co powoduje, że także wyjątkowo interesujący obraz społeczeństwa norweskiego.
  Rzecz nieprzeciętna.

Inne proponowane
Warto zerknąć