ebook Pentagram
4.03 / 5.00 (liczba ocen: 38806)

Pentagram
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 18.15
Audiobook - najniższa cena: 20.80
wciąż za drogo?
25.97 złpremium: 16.75 zł Lub 16.75 zł
-16% 18.15 zł Lub 16.34 zł
21.49 zł Lub 19.34 zł
27.92 zł
-34% 16.75 zł
21.16 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Na ulicach Oslo szaleje groźny Kurier Śmierci. Policja mobilizuje wszystkie siły. Harry będzie musiał poprowadzić śledztwo u boku swego największego wroga. Ma to być ostatnia sprawa w jego karierze... Harry po kolejnej wpadce alkoholowej otrzymuje wypowiedzenie, ale z uwagi na okres urlopowy zostaje jeszcze włączony do śledztwa, które prowadzi Tom Waaler. Hole podejrzewa Waalera o związek ze śmiercią koleżanki-policjantki, Ellen Gjelten, ale wciąż nie ma na to dowodów.Harry Hole tropi seryjnego mordercę, który zastrzelonym przez siebie ofiarom odcina kolejne palce u rąk, a na miejscu zbrodni zostawia znak – pentagram...

Pentagram od Jo Nesbo możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Iluzja jest silniejsza, niż to, co nazywamy rzeczywistością.
Po to, żeby się nawrócić, nie trzeba wcale tracić wiary.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Jo Nesbo jak zwykle genialny! Bardzo polecam!

 • Awatar

  Genialna, czyta się jednym tchem. Umiejętnie budowane napięcie, mroczny klimat i akcja nie pozwolą się nudzić. Jedna z lepszych z cyklu o Harrym Hole. Polecam.

 • Awatar

  Ta powieść to wielka dawka literackiego mistrzostwa Nesbo.
  W pierwszej kolejności z uwagi na wyjątkową postać Harrego Holego. W tym akurat tytule charakterologicznie dochodzi do dna. Nałóg alkoholowy, niesubordynacja, a także pewna forma alienacji, od strony czysto ludzkiej rzekłbym dno. A równolegle zacięcie policyjne, nos śledczy i determinacja w ściganiu przestępców, i to tych najgorszych, jak najbardziej niezmienna. To połączenie tak różnych, tak nieraz szokujących cech, zwłaszcza w zawodzie policyjnym, powoduje, że nie można oderwać się od książki.
  Ta powieść to także ciekawa i bogata w wątki historia kryminalna. Niebanalna, dopracowana autentyzmem ulic Oslo, co powoduje, że także wyjątkowo interesujący obraz społeczeństwa norweskiego.
  Rzecz nieprzeciętna.

Warto zerknąć