ebook Pentagram
4.03 / 5.00 (liczba ocen: 38773)

Pentagram
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 21.78
Audiobook - najniższa cena: 26.15
wciąż za drogo?
25.97 złpremium: 16.75 zł Lub 16.75 zł
21.78 zł Lub 19.60 zł
25.68 zł Lub 23.11 zł
21.46 zł
23.25 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Na ulicach Oslo szaleje groźny Kurier Śmierci. Policja mobilizuje wszystkie siły. Harry będzie musiał poprowadzić śledztwo u boku swego największego wroga. Ma to być ostatnia sprawa w jego karierze... Harry po kolejnej wpadce alkoholowej otrzymuje wypowiedzenie, ale z uwagi na okres urlopowy zostaje jeszcze włączony do śledztwa, które prowadzi Tom Waaler. Hole podejrzewa Waalera o związek ze śmiercią koleżanki-policjantki, Ellen Gjelten, ale wciąż nie ma na to dowodów.Harry Hole tropi seryjnego mordercę, który zastrzelonym przez siebie ofiarom odcina kolejne palce u rąk, a na miejscu zbrodni zostawia znak – pentagram...

Pentagram od Jo Nesbo możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Iluzja jest silniejsza, niż to, co nazywamy rzeczywistością.
Po to, żeby się nawrócić, nie trzeba wcale tracić wiary.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Jo Nesbo jak zwykle genialny! Bardzo polecam!

 • Awatar

  Genialna, czyta się jednym tchem. Umiejętnie budowane napięcie, mroczny klimat i akcja nie pozwolą się nudzić. Jedna z lepszych z cyklu o Harrym Hole. Polecam.

 • Awatar

  Ta powieść to wielka dawka literackiego mistrzostwa Nesbo.
  W pierwszej kolejności z uwagi na wyjątkową postać Harrego Holego. W tym akurat tytule charakterologicznie dochodzi do dna. Nałóg alkoholowy, niesubordynacja, a także pewna forma alienacji, od strony czysto ludzkiej rzekłbym dno. A równolegle zacięcie policyjne, nos śledczy i determinacja w ściganiu przestępców, i to tych najgorszych, jak najbardziej niezmienna. To połączenie tak różnych, tak nieraz szokujących cech, zwłaszcza w zawodzie policyjnym, powoduje, że nie można oderwać się od książki.
  Ta powieść to także ciekawa i bogata w wątki historia kryminalna. Niebanalna, dopracowana autentyzmem ulic Oslo, co powoduje, że także wyjątkowo interesujący obraz społeczeństwa norweskiego.
  Rzecz nieprzeciętna.

Warto zerknąć