Wybawiciel
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.00 / 5.00
liczba ocen: 12820
cena od: 16.20
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 16.20 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-27% 16.20 zł
-32% 18.71 zł
22.89 zł
22.89 zł
23.17 zł
Pozostałe księgarnie
27.92 zł
22.25 zł
22.26 zł
22.39 zł
23.17 zł
23.73 zł
25.13 zł
25.13 zł
25.50 zł
25.97 zł
27.92 zł
Opis:

Harry Hole może i jest nieprzystosowanym do życia alkoholikiem, ale inteligencji i szóstego zmysłu mógłby mu pozazdrościć niejeden glina. Teraz ruszy tropem kolejnego psychopatycznego zabójcy. W zasypanym śniegiem Oslo inspektor Harry Hole ściga nieuchwytnego płatnego zabójcę z byłej Jugosławii. Przeczesuje środowiska narkomanów, dewiantów, członków Armii Zbawienia wyczekujących nowego zbawiciela, który ma ich wyzwolić od beznadziei życia – choćby przez śmierć.Inspektor Harry Hole to policyjny anarchista stosujący metody dalekie od procedur, nieprzystosowany do życia nałogowy palacz i alkoholik. Przed wyrzuceniem na bruk chroni go jednak to, że jest niezwykle inteligentnym i efektywnym policjantem. Ma także parasol ochronny, który rozpina nad nim Bjarne Møller, jego przyjaciel i bezpośredni przełożony...

CYTATY:
Wątpliwości to cień wiary. Jeśli nie masz zdolności, by wątpić, nie możesz wierzyć.
W życiu dla utrzymania równowagi potrzebna jest odpowiednia dawka prawdy i odpowiednia dawka kłamstwa.
Myślę, że aby przeżyć, trzeba znaleźć w sobie coś, co się lubi. Niektórzy powiedzą, że życie samotne to aspołeczność i egoizm. Ale człowiek jest wtedy niezależny i nie pociąga za sobą w otchłań innych, jeśli tam zmierza. Wielu ludzi boi się samotności. Ale mnie pomogła stać się wolnym, silnym i nietykalnym.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Jak zawsze od książki Nesbo nie sposób się oderwać :) Polecam.

 • Awatar

  Kolejna część cyklu o Harry'm Hole. Lektura wciągająca, zaskakująca, a jednocześnie dość lekka. Autor trzyma poziom, chociaż brakowało mi mrocznego klimatu z poprzednich części. Polecam :)

 • Awatar

  W mojej ocenie jedna z lepszych książek w serii o Harrym Hole. I całe szczęście, bo poprzednia była już trochę rozczarowująca. Dzięki Wybawicielowi nie zawaham się sięgnąć po kolejne, licząc że trend wzrostowy zostanie utrzymany.

 • Awatar

  Genialny kryminał, który pochłania czytelnika, sprawia, że trudno odłożyć książkę, trzyma w napięciu, zaskakuje i bawi. Klasa. Polecam.

Inne proponowane
Warto zerknąć