ebook Wybawiciel
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 13283)

Wybawiciel
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 21.90
Audiobook - najniższa cena: 26.38
wciąż za drogo?
27.92 złpremium: 16.75 zł Lub 16.75 zł
21.90 zł Lub 19.71 zł
22.06 zł 10 zł na konto
25.13 zł Lub 22.62 zł
21.89 zł
23.52 zł
23.73 zł
25.13 zł
25.50 zł
27.92 zł
27.92 zł
28.99 zł
Inne proponowane

Harry Hole może i jest nieprzystosowanym do życia alkoholikiem, ale inteligencji i szóstego zmysłu mógłby mu pozazdrościć niejeden glina. Teraz ruszy tropem kolejnego psychopatycznego zabójcy. W zasypanym śniegiem Oslo inspektor Harry Hole ściga nieuchwytnego płatnego zabójcę z byłej Jugosławii. Przeczesuje środowiska narkomanów, dewiantów, członków Armii Zbawienia wyczekujących nowego zbawiciela, który ma ich wyzwolić od beznadziei życia – choćby przez śmierć.Inspektor Harry Hole to policyjny anarchista stosujący metody dalekie od procedur, nieprzystosowany do życia nałogowy palacz i alkoholik. Przed wyrzuceniem na bruk chroni go jednak to, że jest niezwykle inteligentnym i efektywnym policjantem. Ma także parasol ochronny, który rozpina nad nim Bjarne Møller, jego przyjaciel i bezpośredni przełożony...

Wybawiciel od Jo Nesbo możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wątpliwości to cień wiary. Jeśli nie masz zdolności by wątpić, nie możesz wierzyć. To tak jak z odwagą, komisarzu. Jeśli nie odczuwa się strachu, nie można być odważnym.
Wątpliwości to cień wiary. Jeśli nie masz zdolności, by wątpić, nie możesz wierzyć.
W życiu dla utrzymania równowagi potrzebna jest odpowiednia dawka prawdy i odpowiednia dawka kłamstwa.
Myślę, że aby przeżyć, trzeba znaleźć w sobie coś, co się lubi. Niektórzy powiedzą, że życie samotne to aspołeczność i egoizm. Ale człowiek jest wtedy niezależny i nie pociąga za sobą w otchłań innych, jeśli tam zmierza. Wielu ludzi boi się samotności. Ale mnie pomogła stać się wolnym, silnym i nietykalnym.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Jak zawsze od książki Nesbo nie sposób się oderwać :) Polecam.

 • Awatar

  Kolejna część cyklu o Harry'm Hole. Lektura wciągająca, zaskakująca, a jednocześnie dość lekka. Autor trzyma poziom, chociaż brakowało mi mrocznego klimatu z poprzednich części. Polecam :)

 • Awatar

  W mojej ocenie jedna z lepszych książek w serii o Harrym Hole. I całe szczęście, bo poprzednia była już trochę rozczarowująca. Dzięki Wybawicielowi nie zawaham się sięgnąć po kolejne, licząc że trend wzrostowy zostanie utrzymany.

 • Awatar

  Genialny kryminał, który pochłania czytelnika, sprawia, że trudno odłożyć książkę, trzyma w napięciu, zaskakuje i bawi. Klasa. Polecam.

Warto zerknąć