ebook Wybawiciel
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 13317)

Wybawiciel
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.10
Audiobook - najniższa cena: 23.04
wciąż za drogo?
-21% 20.10 złpremium: 12.06 zł Lub 12.06 zł
21.49 zł Lub 19.34 zł
21.78 zł Lub 19.60 zł
27.92 zł
-27% 21.16 zł
21.48 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Harry Hole może i jest nieprzystosowanym do życia alkoholikiem, ale inteligencji i szóstego zmysłu mógłby mu pozazdrościć niejeden glina. Teraz ruszy tropem kolejnego psychopatycznego zabójcy. W zasypanym śniegiem Oslo inspektor Harry Hole ściga nieuchwytnego płatnego zabójcę z byłej Jugosławii. Przeczesuje środowiska narkomanów, dewiantów, członków Armii Zbawienia wyczekujących nowego zbawiciela, który ma ich wyzwolić od beznadziei życia – choćby przez śmierć.Inspektor Harry Hole to policyjny anarchista stosujący metody dalekie od procedur, nieprzystosowany do życia nałogowy palacz i alkoholik. Przed wyrzuceniem na bruk chroni go jednak to, że jest niezwykle inteligentnym i efektywnym policjantem. Ma także parasol ochronny, który rozpina nad nim Bjarne Møller, jego przyjaciel i bezpośredni przełożony...

Wybawiciel od Jo Nesbo możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wątpliwości to cień wiary. Jeśli nie masz zdolności by wątpić, nie możesz wierzyć. To tak jak z odwagą, komisarzu. Jeśli nie odczuwa się strachu, nie można być odważnym.
Wątpliwości to cień wiary. Jeśli nie masz zdolności, by wątpić, nie możesz wierzyć.
W życiu dla utrzymania równowagi potrzebna jest odpowiednia dawka prawdy i odpowiednia dawka kłamstwa.
Myślę, że aby przeżyć, trzeba znaleźć w sobie coś, co się lubi. Niektórzy powiedzą, że życie samotne to aspołeczność i egoizm. Ale człowiek jest wtedy niezależny i nie pociąga za sobą w otchłań innych, jeśli tam zmierza. Wielu ludzi boi się samotności. Ale mnie pomogła stać się wolnym, silnym i nietykalnym.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Jak zawsze od książki Nesbo nie sposób się oderwać :) Polecam.

 • Awatar

  Kolejna część cyklu o Harry'm Hole. Lektura wciągająca, zaskakująca, a jednocześnie dość lekka. Autor trzyma poziom, chociaż brakowało mi mrocznego klimatu z poprzednich części. Polecam :)

 • Awatar

  W mojej ocenie jedna z lepszych książek w serii o Harrym Hole. I całe szczęście, bo poprzednia była już trochę rozczarowująca. Dzięki Wybawicielowi nie zawaham się sięgnąć po kolejne, licząc że trend wzrostowy zostanie utrzymany.

 • Awatar

  Genialny kryminał, który pochłania czytelnika, sprawia, że trudno odłożyć książkę, trzyma w napięciu, zaskakuje i bawi. Klasa. Polecam.

Warto zerknąć