ebook Na psa urok
4.11 / 5.00 (liczba ocen: 57983)

Na psa urok
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 23.32
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.32 zł Lub 20.99 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
23.01 zł
23.62 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

"Atticus O’Sullivan to gwiazda rockowa wśród magików – ten przystojny Irlandczyk to tak naprawdę ostatni z druidów. Polegając na swych nadprzyrodzonych mocach, wrodzonym sprycie i uroku osobistym, już od dwóch tysięcy lat ucieka przed pewnym celtyckim bogiem. Kiedy jednak w sennym miasteczku Tempe w Arizonie, gdzie się ostatnio zaszył, pojawia się ponętna bogini śmierci Morrigan, jako forpoczta celtyckiego panteonu, Atticus nie ma złudzeń – zanosi się na poważne kłopoty… Na psa urok to pierwszy tom cyklu urban fantasy. Hearne wypełnia ten świat barwnymi postaciami. Jest tu gadający wilczarz irlandzki i wataha wilkołaków-wikingów, i piękna barmanka opętana przez hinduską boginię, wampir-prawnik i… polskie wiedźmy, którym udało się umknąć nazistom. Szalona mieszanka mitów i współczesności, bohater obdadrzony ciętym dowcipem, niespodziewane zwroty akcji – to dość, by rozchichotany czytelnik przeczytał powieść jednym tchem. Kevin Hearne urodzil się w Arizonie. Uczy angielskiego, a kiedy nie sprawdza stosów prac domowych i nie pisze powieści, hoduje bazylię i maluje pejzaże z córką. Ponadto lubi piesze wycieczki, czytać komiksy i mieszkać sobie z żoną i córką w tycim acz przytulnym domku."

Na psa urok od Kevin Hearne możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Ci wszyscy ludzie, którzy są teraz w moim życiu, sprawiają, że mogę choć na chwilę zapomnieć o tych, których dawno już straciłem lub pogrzebałem. Oto prawdziwa magia.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Fajne, lekkie fantasy, napisane z inteligentnym humorem. Na sobotnie popołudnie.

 • Awatar

  Podchodziłam do tej książki, jak pies do jeża. Myślałam, że będzie to jedna z historii w stylu: nastolatka poznaje tajemniczego chłopaka i zakochuje się w nim, a on okazuje się być 2222 letnim druidem.
  Nic z tych rzeczy!
  W książce nie ma ani nastolatek, ani zakochiwania się. Zamiast tego dostajemy świetnie wykreowany świat zamieszkały przez mitologiczne i magiczne postaci z różnych kręgów kulturowych (w tym polskie wiedźmy!). Kibicuje się zarówno głównemu bohaterowi, jak i drugoplanowym postaciom.
  Dodatkowo ponad połowa książki, to dialogi. Serio, bohaterowie, zamiast tłuc się po gębach, rozmawiają i toczą te dyskusje przez długie rozdziały. Czyta się to wyśmienicie!
  Czy książka ma jakieś wady? Niestety przeciwnik i największy wróg głównego bohatera rozczarowywał, bo został potraktowany bardzo po macoszemu. Niemniej to wcale nie przeszkadzało mi cieszyć się lekturą.
  Co jeszcze mogę dodać? Chyba tylko tyle, że muszę szybko sięgnąć po następny tom przygód Żelaznego Druida! :)

 • Awatar

  Uwielbiam ten cykl. Jest strasznie, śmiesznie i strasznie śmiesznie. Wielbiciele fantastyki, zwłaszcza tej z przymrużeniem oka, powinni być usatysfakcjonowani. Polecam gorąco!

 • Awatar

  Właściwie gdybym zaczął od tego tomu to bym się zniechęcił, ale najpierw przez pomyłkę przeczytałem drugi i potem już szło gładko. Tom pierwszy to właściwie pobieżne wprowadzenie w świat serii przygód druida i jego psa. Można tu spotkać wieźmy, wampira, wilkołaki no i paru celtyckich bogów. Najważniejsza życiowa nauka z tego tomu to "Nie zwracaj uwagi na to co jest przed 'ALE'" Polecam cały cykl.

 • Awatar

  Lekkie urban fantasy dla tych, którzy lubią podobne klimaty. Długowieczny druid młody duchem walczy o Ziemię i własne życie. Wszystko okraszone humorem.

 • Awatar

  Rewelacja, przyjemnie, lekko, dowcipnie i śmiesznie. A dodatkowo magia, wampiry, wilkołaki, seksowne boginie, wredni bogowie, dużo humoru i ciekawych pomysłów na bardzo interesujące podejście do rzeczywistości z obecnym światem fantasy obok.

Warto zerknąć