Siła nawyku
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

średnia ocena: 4.05 / 5.00
liczba ocen: 186910
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-40% 20.90 zł
34.90 złpremium: 20.94 zł
27.92 zł
34.90 zł
Pozostałe księgarnie
-16% 20.92 zł
20.94 zł
24.43 zł
25.11 zł
25.83 zł
26.18 zł
27.92 zł
28.30 zł
31.41 zł
34.90 zł
Opis:

Jedna z najlepszych książek roku według „The Wall Street Journal” i „Financial Times”! Lekko i z pomysłem o psychologicznych tajnikach nawyków, sile przyzwyczajeń i perspektywach życiowych zmian! Nawyki mają potężną moc, a przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka! Nałogowo palimy, bezustannie sprawdzamy wiadomości na Facebooku, chronicznie wybieramy nieodpowiednich partnerów, zawsze ścielimy łóżka lub nie robimy tego nigdy.Charles Duhigg w swej książce udowadnia, że odpowiednie pokierowanie wyrobieniem nowych lub zmianą dotychczasowych nawyków może diametralnie odmienić czyjeś życie, ale także funkcjonowanie społeczeństw, przedsiębiorstw, grup zawodowych, całych państw... Na sprawdzonych przykładach dowodzi, że świadomość, zrozumienie i zmiana nawyków pomagają osiągać wymarzone cele. Umiejętnie osiąga wszystko, czego oczekujemy od reportera magazynu „Times”: ze swadą prowadzi nas od sceny do sceny, od odkrycia do odkrycia, od dyscypliny do dyscypliny, przeobrażając pozornie suche zagadnienie w serię pełnych życia opowieści.Co sprawia, że Starbucks odnosi światowe sukcesy? W jaki sposób Procter & Gamble przekonał klientów, że świeże powietrze wymaga odświeżaczy powietrza? Jak jeden człowiek od reklamy namówił Amerykanów do codziennego mycia zębów? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w jednej z najlepszych książek roku według tak prestiżowych magazynów jak „The Wall Street Journal” czy „Financial Times”! Jeśli nie wierzysz, że drobna zmiana wprowadzona na stałe do naszych przyzwyczajeń może prowadzić do lawinowych przekształceń i spektakularnych sukcesów – koniecznie przeczytaj „Siłę nawyku”!

Siła nawyku od Charles Duhigg możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Zdecydowanie jedna z najlepszych książek jakie czytałam. Wciąga od pierwszej do ostatniej strony. Czyta się jak dobrą powieść, chociaż to wcale nie książka tego gatunku... Zdecydowanie ogromny plus. Mam w planach przeczytać kolejną książkę tego autora. Warto!

 • Awatar

  Będąc świadoma entuzjastycznych opinii krążących o tej książce, oczekiwałam czegoś więcej.
  Ciężko mi ocenić, czy jest to wyłącznie wina tłumaczenia (czytałam polską wersję) i okropnych przypisów, w wielu przypadkach wykorzystujących jeden schemat, czy też może "Siła nawyku" jest po prostu pozycją wymagającą gruntownego przeredagowania.
  Duhigg porusza interesujący temat, jakim są nawyki i ich wpływ na życie jednostek a nawet całych społeczeństw. Uznanie należy mu się na pewno za zrozumiały sposób przedstawienia wiedzy naukowej i okraszenie swojej książki przykładami ilustrującymi działanie nawyków na największych markach z różnych dziedzin biznesu. To, nad czym można ubolewać, to sposób, w jaki to robi. Podczas czytania, czytelnik doświadcza zarówno fascynacji niektórymi historiami, jak wielkiego znużenia połączonego z irytacją na rozwlekły i niekiedy nudny sposób prowadzenia narracji.

 • Awatar

  Ciekawa pozycja popularno-naukowa przedstawiająca mechanizmy funkcjonowania ludzkich nawyków - uproszczeń pozwalających na codzienne funkcjonowanie. Autor przedstawia kilka porywających przykładów znanych marek, które wykorzystały owe mechanizmy dla swoich korzyści. Być może uzmysłowienie sobie podstaw tworzenia nawyków pozwoli komuś zmienić coś w swoim życiu - ale jest to tylko pozornie łatwe.
  Warto!

 • Awatar

  Po tylu peanach na jej temat chyba się trochę zawiodłam na tej pozycji: fajna naukowa podbudowa, dużo wyjaśnionych procesów dotyczących funkcjonowania mózgu, kilka inspirujących (albo przestrzegających!) historii - brzmi to jak przepis na bardzo udaną książkę... ale czegoś mi w niej zabrakło. Takiego na sam koniec, spinającego, może od autorskiego? Albo bardziej do czytelnika? Nie jestem w stanie tego CZEGOŚ wskazać, ale brak odbiera mi dużą część satysfakcji z poznania tej książki. Niemniej, pozycja wartościowa, chociaż raczej do niej nie wrócę.

 • Awatar

  bardzo mądra książka, warta przeczytania

 • Awatar

  Myślałem, że to będzie kolejna książka w stylu "bełkot psychologicznych", ale mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Wiele przykładów, zero nudy przez całą książkę. Jak działają kasyna? W jaki sposób Star Bucks motywuje pracowników? Skąd sklep wie czy jesteś w ciąży? I jaki wpływ mają te sytuacje na tworzenie własnych nawyków? Tego dowiesz się z tej książki, zdecydowanie polecam.

 • Awatar

  Jestem mile zaskoczony tą książką. Potrafi zmienić myślenie w pewnych naszych obszarach. Inne podejście do naszych zachowań daje nam nowe możliwości dostrzegania i robienia czegoś inaczej.

Inne proponowane
Warto zerknąć