ebook Wody wielkie
3.69 / 5.00 (liczba ocen: 458)

Wody wielkie

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Międzynarodowej sławy autor powieści kryminalnych pierwszy raz w Czarnej Owcy! Tropy w sprawie zabójstwa afrykańskiego uchodźcy prowadzą komisarz Holm prosto do koncernu farmaceutycznego... Dag Lundmark, policjant i były kochanek komisarz Kerstin Holm, zostaje oskarżony o zastrzelenie afrykańskiego uchodźcy. Lundmark twierdzi, że działał w obronie koniecznej. Ze śledztwa wynika, że Afrykanin był szpiegiem w pewnej międzynarodowej firmie farmaceutycznej. Czy dlatego został zabity? Kerstin postanawia rozpocząć pogoń za mordercą...Powieść należy do serii o specjalnej jednostce policji nazywanej Drużyną A. Cykl, który sprzedał się dotąd w liczbie dwóch milionów egzemplarzy, przyniósł pisarzowi kilka nagród oraz popularność także poza granicami Szwecji.

Wody wielkie od Arne Dahl możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Istnieją dwa sposoby robienia w życiu różnych rzeczy - z entuzjazmem i bez niego.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Czy w kanonie skandynawskich kryminałów można wymyślić jeszcze coś nowego, coś takiego co w pełni zaskoczy czytelnika i zwróci jego uwagę na daną pozycję literacką? Arne Dahl swą książką „Wody wielkie” udowadnia, że jednak można. Posiadając ogromny dar wspaniałego kreowania postaci tworzonych bohaterów oraz konstruowania misternej fabuły, w której zagadki i poszlaki pojawiają się na każdym kroku, darowuje czytelnikowi kryminał doskonały. Powieść ta, będąc kolejną częścią cyklu „Drużyna A” zapewnia wspaniałe emocje, nie ustępuje jakością swoim poprzedniczką a rzekłbym, że mocno je przewyższa. To ksiązka dla czytelnika z dobrym gustem i zarazem książka obdarowana przez jej twórcę takim dobrym gustem. Po lekturze tego kryminału stwierdzam, że Arne Dahl jest bardzo zdolnym autorem, który zaskoczył mnie swoją twórczością. Nie wiem w jaki sposób jego twórczość do tej pory umknęła mojej uwadze, ale wiem, że braki te będę musiał jak najszybciej nadrobić.

Warto zerknąć