ebook Drużyna: Pościg
4.38 / 5.00 (liczba ocen: 12771)

Drużyna: Pościg
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.25
wciąż za drogo?
28.83 złpremium: 18.60 zł Lub 18.60 zł
24.80 zł Lub 22.32 zł
31.00 zł
31.00 zł
21.25 zł
21.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Trzeci tom „Drużyny” Johna Flanagana, autora słynnych „Zwiadowców”! Chociaż Hal i jego kompania podążają tropem Zavaca od dawna, wreszcie dojdzie do ostatecznego starcia... Trzecia część skandyjskiej trylogii Johna Flanagana, rozgrywającej się w świecie znanym z bestsellerowej serii „Zwiadowcy”!Drużyna Czapli podąża szlakiem krwawego pirata, Zavaca. Młodzi mężczyźni mają jeden cel – powstrzymać okrutnika, nim wyrządzi jeszcze więcej szkód. Dla Hala schwytanie złodzieja, który skradł Andoval, to jedyna szansa na odzyskanie honoru i powrót do rodzinnej wioski. Ale czy nie okaże się to ponad jego siły?

Drużyna: Pościg od John Flanagan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    3-ci tom nowej serii. Tutaj zamykamy pewien rozdzial w zyciu naszych bohaterów, ktorzy rozwiazuja swoje problemy .Ale to oczywiscie nie koniec serii i sami to poczyjecie bo od razu chce sie siegnac po kolejny tom, na szczescie juz jest :-)

Warto zerknąć