ebook Zostań przy mnie
3.87 / 5.00 (liczba ocen: 33093) Ilość stron (szacowana): 346

Zostań przy mnie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 13.90
Audiobook - najniższa cena: 20.90
wciąż za drogo?
17.10 złpremium: 10.26 zł Lub 10.26 zł
-34% 13.90 zł
22.80 zł Lub 20.52 zł
18.60 zł
22.37 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Megan Pierce wiedzie życie będące ucieleśnieniem American Dream: u boku męża. w domu z ogrodem i basenem, realizując się jako matka nastoletnich dzieci i żona. W jej przypadku stabilizacja nie jest jednak równoznaczna z osobistym szczęściem. Megan tęskni za swoją bujną przeszłością striptizerki w Vegas i Atlantic City, za pełnymi pożądania spojrzeniami mężczyzn, za pulsującą muzyką i migoczącymi światłami sceny. Ray Levine stał kiedyś u progu wielkiej kariery w dziedzinie fotoreportażu, niestety życie dało mu wycisk i zawodowo spadł na samo dno: pracuje jako paparazzi do wynajęcia w agencji świadczącej usługi niedoszłym celebrytom. Swoje frustracje topi w alkoholu. Broome jest detektywem, któremu nie daje spokoju sprawa zagadkowego zniknięcia przykładnego ojca rodziny, Stewarta Greena. Sprawa sprzed lat, której nie udało mu się rozwiązać. Choć niedługo przechodzi na emeryturę, wciąż prowadzi śledztwo i regularnie raz w roku odwiedza rodzinę zaginionego.

Megan, Ray i Broome. Troje ludzi połączonych skrywanymi za fasadą codzienności sekretami, których istnienia nie podejrzewają nawet ich najbliżsi. Wiele lat temu w ich życiu wydarzyło się coś, co teraz może je ostatecznie zrujnować. Kolejne tajemnicze zaginięcie mężczyzny w święto Mardi Gras, dokładnie w siedemnastą rocznicę zniknięcia Greena, doprowadzi do ujawnienia łańcucha zbrodni, których nikt dotąd ze sobą nie powiązał...

Zostań przy mnie od Harlan Coben możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nadzieja może być najokrutniejszą rzeczą na świecie.
Człowieka nie ocenia się po tym, ile razy upada. Ważne jest, ile razy się podnosi.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    To pierwszy tytuł Cobena po jaki sięgnęłam, zachęcona pozytywnymi komentarzami, ale szczerze mówiąc, jestem trochę zawiedziona. Autor nie porwał mnie fabułą, bohaterowie nie przekonali, nie było mrocznego klimatu, który lubię. Być może jest to "wypadek przy pracy", z pewnością sięgnę po inną pozycję, żeby to sprawdzić.

Warto zerknąć