ebook Zamówienia publiczne w ochronie zdrowia. Prawo ochrony zdrowia w pytaniach i odpowiedziach
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 133

Zamówienia publiczne w ochronie zdrowia. Prawo ochrony zdrowia w pytaniach i odpowiedziach
ebook: pdf, epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 35.56
PakietyMedyczne#PakietyMedyczne
PakietyMedyczne#PakietyMedyczne
41.83 złpremium: 25.10 zł Lub 25.10 zł
49.00 zł
35.56 zł
37.64 zł
39.82 zł
Inne proponowane

Seria książek Prawo ochrony zdrowia w pytaniach i odpowiedziach powstała z chęci niesienia pomocy wszystkim, którzy w konkretnych sytuacjach życiowych napotykają trudności w rozumieniu i prawidłowym stosowaniu przepisów dotyczących sfery ochrony zdrowia. Źródłem wiedzy o rozwiązywaniu problemów w tym przypadku jest Serwis Prawo i Zdrowie prowadzony przez wydawnictwo Wolters Kluwer Polska. Zgromadzone w nim ogromne zasoby pytań od korzystających z publikacji dyrektorów i kadry menedżerskiej podmiotów leczniczych, a przede wszystkim odpowiedzi udzielane przez specjalistów – doświadczonych prawników i pracowników administracji ochrony zdrowia, stanowią bogate źródło praktycznej wiedzy prawnej, pozwalającej per analogiam działać tym, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji.

Skorzystajcie Państwo z doświadczeń innych, aby zapobiec własnym problemom zawodowym albo rozwiązać je od razu.

Prezentowana książka jest pierwszą na polskim rynku publikacją poruszającą praktyczne problemy zamówień publicznych w ochronie zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem problemów podmiotów leczniczych oraz rynku farmaceutycznego i urządzeń medycznych.

Publikacja zawiera odpowiedzi na wiele niekiedy trudnych pytań związanych bezpośrednio ze specjalistycznymi elementami systemu ochrony zdrowia. Poruszono w niej m.in. kwestie dotyczące:

  • dostaw leków i ich odpowiedników oraz dostaw produktów żywieniowych na gruncie ustawy
  • Prawo zamówień publicznych,
  • wymogu zapewnienia przez wykonawcę autoryzowanego serwisu sprzętu medycznego,
  • trybów udzielania zamówień publicznych i możliwości ich stosowania,
  • dokumentów wymaganych od wykonawców.

Adresaci:
Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla kadry menedżerskiej jednostek ochrony zdrowia (pracowników działów administracyjnych, organizacyjnych i działów zakupów) oraz firm dostarczających urządzenia medyczne i leki.

Zamówienia publiczne w ochronie zdrowia. Prawo ochrony zdrowia w pytaniach i odpowiedziach od Grzegorz Mazurek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć