Pancerne serce
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.02 / 5.00
liczba ocen: 18746
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 25.48 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
26.17 zł
26.17 zł
26.49 zł
31.92 zł
31.92 zł
Pozostałe księgarnie
31.92 zł
25.48 zł
25.50 zł
25.54 zł
26.49 zł
27.13 zł
28.73 zł
28.73 zł
29.00 zł
29.69 zł
31.92 zł
Opis:

Intryga jak z prawdziwego norweskiego kryminału, zakończenie jak z najlepszego filmu akcji! „Pancerne serce” to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą, emocjonującą prozę. Po rozwiązaniu sprawy Bałwana komisarz Hole porzuca pracę i wyjeżdża do Hongkongu. Tymczasem w Oslo zostają zamordowane dwie młode kobiety. Podobny sposób dokonania zabójstw wskazuje na tego samego sprawcę – obie dziewczyny mają dwadzieścia cztery rany zadane tajemniczym narzędziem zbrodni. Szef Wydziału Zabójstw decyduje się ściągnąć do Norwegii jedynego człowieka specjalizującego się w seryjnych morderstwach – Harry’ego Hole.Wkrótce w spektakularny sposób ginie parlamentarzystka Marit Olsen. Okazuje się, że łańcuch ofiar jeszcze się nie skończył, a wszystkie ślady prowadzą do odludnego górskiego schroniska i przypominającego piekło Konga...

CYTATY:
Trudno jest znać wszystkie motywy swoich działań. Podświadomość kieruje się instynktem przetrwania i dlatego często bywa bardziej racjonalna niż świadome myślenie.
Wierzymy, bo chcemy wierzyć. W bogów, bo taka wiara zagłusza strach przed śmiercią. W miłość, bo upiększa wyobrażenie życia.

- Ból fizyczny nie jest najstraszniejszą rzeczą, z jaką musi żyć człowiek. Śmierć też nie jest najgorsza ani nawet lęk przed śmiercią.
- Co jest wobec tego najgorsze?
- Upokorzenie. Odarcie z honoru i godności. Obnażenie.Wyrzucenie poza stado.To jest najgorsza kara.To jak zakopanie człowieka żywcem.A jedyną pociechą może być to,że taki człowiek stosunkowo szybko idzie na dno.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Ta książka zostawiła we mnie ślad. Najbardziej wstrząsneło mną to jak można zaufać człowiekowi,który ma zamiar Cię zabić.
  Noooo moim zdaniej najlepsza z serii.

 • Awatar

  Nesbo nie schodzi poniżej pewnego poziomu (no może poza "Synem", ale to nie Harry Hole, więc się nie liczy ;]), więc znajdziemy tu starego dobrego alkoholika po przejściach, mnóstwo twistów, lokalne krajobrazy jak i egzotyczne wycieczki, wyszukane zbrodnie, skomplikowane charaktery, odrobinę romansu, a to wszystko w bardzo przyjemnym i wciągającym sosie. Teraz kolej na "Upiory" :)

 • Awatar

  Świetny kryminał, pełen zwrotów akcji, intryg, brutalnych scen, niebanalnych pomysłów i ciekawych bohaterów. Jo Nesbo w najwyższej formie. Przed lekturą warto jednak sięgnąć po poprzednie książki z Komisarzem Hole w roli głównej.

 • Awatar

  Super. Jo Nesbo czytam i polecam w ciemno ;)

Inne proponowane
Warto zerknąć