ebook Promocja Apteki
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Promocja Apteki

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Publikacja przeznaczona jest dla kierowników i właścicieli aptek.

Publikacja dostarczy Czytelnikowi praktyczną wiedzę z zakresu czym jest promocja, jakie elementy składają się na działania promocyjne, jak promować aptekę, aby utrzymać się na rynku i zwiększyć swoje obroty, jak zwiększyć liczbę pacjentów odwiedzających aptekę. W drugiej części artykułu Czytelnik będzie mógł zdobyć wiedzę na temat prowadzenia w aptece programów lojalnościowych, na czym dokładnie polegają i dlaczego warto zdecydować się na wdrożenie takich programów, o czym należy wiedzieć i jakie czynniki brać pod uwagę, zanim podejmie się taką decyzję. 

Publikacja składa się z trzech artykułów. Pierwszy dotyczy tematu jak skutecznie promować aptekę, drugi opisuje metody pozyskiwania pacjentów przez apteki a trzeci programy lojalnościowe w aptece. Z publikacja Czytelnik dowie się czym jest promocja, jakie elementy składają się na działania promocyjne, jak promować aptekę, aby utrzymać się na rynku i zwiększyć swoje obroty, jak zwiększyć liczbę pacjentów odwiedzających aptekę. Czytelnik będzie mógł również zdobyć wiedzę na temat prowadzenia w aptece programów lojalnościowych, na czym dokładnie polegają i dlaczego warto zdecydować się na wdrożenie takich programów, o czym należy wiedzieć i jakie czynniki brać pod uwagę, zanim podejmie się taką decyzję. 

Promocja Apteki od Henryk Mruk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć