ebook Papierowe pieniądze
3.27 / 5.00 (liczba ocen: 3664) Ilość stron (szacowana): 216

Papierowe pieniądze
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.85
wciąż za drogo?
26.97 złpremium: 14.50 zł Lub 14.50 zł
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
23.85 zł
25.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Tim Fitzpeterson, wiceminister energetyki, powinien lepiej dobierać sobie kochanki. Urocza rudowłosa nieznajoma jest bardzo piękna, ale niestety podstawiona. Komuś bardzo zależy na zdobyciu pewnych informacji, którymi dysponuje młody polityk – za wszelką cenę, także szantażu. Z garsoniery wiceministra tropy prowadzą do świata wielkich finansów i redakcji londyńskiej popołudniówki. Bogaty inwestor Felix Laski spotyka się na śniadaniu z wysokim rangą urzędnikiem Banku Anglii. Miejscowy gangster planuje skok na furgonetkę przewożącą banknoty przeznaczone do zniszczenia. Rzutki młody reporter „Evening Post” Kevin Hart stara powiązać ze sobą elementy kryminalnej łamigłówki, ale prawda może okazać się zbyt niebezpieczna, by ją ujawnić...

Papierowe pieniądze od Ken Follett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kilka z pozoru niezależnych historii, tworzących w efekcie plątaninę wzajemnych powiązań. Gangstersko-cwaniacki światek współczesnej Anglii. Czyta się lekko, książka nie nuży ale też nie porywa wartkością akcji.

Warto zerknąć