Dreszcz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.36 / 5.00
liczba ocen: 1702
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 18.85 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
24.74 zł
25.76 zł
31.41 zł
31.41 zł
Pozostałe księgarnie
31.41 zł
-13% 18.85 zł
25.10 zł
26.07 zł
28.27 zł
28.27 zł
31.41 zł
Opis:

Odszedł „Kłamca”, nadchodzi „Dreszcz”! Sex, drugs and rock’n’roll to całe życie Rycha... aż do dnia, kiedy dostaje piorunem i zyskuje supermoce. A skoro już są, to może by je wykorzystać? Keith Richards na Osiedlu Tysiąclecia? Why not?!Rychu Zwierzchowski wiedzie żywot pasożyta-luzaka – sex, drugs and rock’n’roll. Pije, pali, gra na streecie i usilnie stara się nie znaleźć poważnej, regularnej pracy. Utrzymuje go córka, która co jakiś czas dba o uzupełnienie jego pustego portfela. Całe życie „Dreszcza” to koncerty i AC/DC ponad wszystko.Są przyjaciele i wrogowie, choć tych drugich rzecz jasna więcej. Aż pewnego dnia „Dreszcz” obrywa piorunem i... zyskuje nowe supermoce. Tylko czy to coś zmienia?Jak to u Ćwieka bywa – muza głośno ryczy, a każda strona wali po uszach siłą decybeli. Tak było w „Kłamcy”, tak jest w „Dreszczu”. I dobrze.Wszyscy, którzy kupią powieść „Dreszcz”, otrzymają wraz z nią gratis: opowiadanie Jakuba Ćwieka „Mój bohater” w formie e-PUB lub MOBI.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    „Dreszcz” autorstwa Jakuba Ćwieka to poniekąd powieść o super-bohaterze. Jednak uprzedzam, nie macie co liczyć na Supermana, Spidermana, Batmana, ani żadnego innego „mana” rodem z amerykańskich superprodukcji. Przed wami Rychu Zwierzchowski – podstarzały rockman, który zamiast od alkoholu stara się stronić od uczciwej pracy (i w ogóle każdej pracy). Cała zabawa zaczyna się, kiedy Rychu zostaje porażony piorunem i zamiast zejść z tego świata, dostaje nadludzką moc. W powieści Ćwieka znajdziemy wiele fragmentów piosenek, dobre rysunki, kilka zabawnych wątków i żartów – ogólnie rzecz ujmując, całkiem niezłą parodię wszystkich znanych bardziej lub mniej bohaterów, którzy przewinęli się przez ostatnie 100 lat w kulturze. Książka ma też wadę , generalnie to chyba wada samego autora. Problem polega na tym, że jak zwykle jest za krótko – ledwo siądziemy by poczytać, a tu proszę – koniec, ciąg dalszy nastąpi, dziękujemy państwu, dobranoc.

  • Awatar

    Dreszcz” to gratka dla wielbicieli rocka i heavy metalu, ale również dla fanów zabawnych historii z dreszczykiem. Każdy rozdział powieści jest równocześnie tytułem piosenki.

  • Awatar

    Nie polecam. Pomysł był niegłupi i posiadał pewien potencjał, ale nic z tego nie wyszło. Może byłabym bardziej wyrozumiała, gdyby napisał to maksymalnie 20-letni debiutant, ale po tym autorze spodziewałam się znacznie więcej. Wieje nudą, bohaterów nie da się polubić. Tylko dla fanów samego autora.

Inne proponowane
Warto zerknąć