Ballada o ciotce Matyldzie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 3.57 / 5.00
liczba ocen: 513
cena: 17.43
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
19.92 zł
20.83 zł
21.17 zł
24.90 zł
24.90 zł
Pozostałe księgarnie
17.43 zł
17.93 zł
18.68 zł
19.92 zł
20.81 zł
22.41 zł
22.41 zł
22.41 zł
24.90 zł
24.90 zł
24.91 zł
Opis:

Wszystko zaczęło się od tego, że ciotka Matylda postanowiła umrzeć. Joance trudno się pogodzić z tą stratą, do tego los postawił przed nią jednocześnie tyle wyzwań… Macierzyństwo, kłopoty małżeńskie i tajemnicza firmę w spadku – tego doprawdy zbyt wiele. Na szczęście Joanka nie jest sama, ma Olusia i Przemcia, dwóch osiłków o gołębich sercach, i ukochaną ciotkę, która z nieba śledzi poczynania siostrzenicy.

Ciepła i pełna humoru książka o sile kobiet, które potrafią walczyć o swoje szczęście. Historia o przyjaźni, która przychodzi niespodziewanie, i miłości, której trzeba się uczyć na nowo. Powieść o tym, że jedni odchodzą, żeby zrobić miejsce innym, i że dobrych ludzi na świecie nie brakuje.

Magdalena Witkiewicz o sobie

Mieszkam w Gdańsku, w najzieleńszej dzielnicy na świecie, z dziećmi, mężem i kotem (oczywiście według kota on powinien być na początku tej listy!). Jestem pełnoetatową mamą, żoną, współwłaścicielką firmy marketingowej Efekt Motyla i pisarką. Doba mogłaby mieć sto godzin, a i tak nie wystarczyłoby mi czasu, by realizować wszystkie pasje. No a przecież trzeba się jeszcze kiedyś wyspać! Napisałam cztery książki dla kobiet („Milaczek”, „Panny roztropne”, „Opowieść niewiernej”, „Ballada o ciotce Matyldzie”), jedną dla dzieci („Lilka i spółka”) oraz kilkanaście wierszyków. Uwielbiam poprawiać humor swoim czytelnikom i wymyślać coraz to nowe historie.

CYTATY:
Dawaj dobro, a dostaniesz je z powrotem. Ono zawsze wraca...
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Kolejna z serii książek ciepłych i zabawnych, które jednak za wiele do życia nie wnoszą i za długo w głowie nie zostają. Zdecydowanie wolę "dorosłe" książki Witkiewicz.

Inne proponowane
Warto zerknąć