Ballada o ciotce Matyldzie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 3.56 / 5.00
liczba ocen: 542
cena: 17.43
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
19.92 zł
20.83 zł
21.17 zł
24.90 złpremium: 14.94 zł
24.90 zł
Pozostałe księgarnie
17.43 zł
17.93 zł
19.92 zł
20.81 zł
22.16 zł
22.41 zł
22.50 zł
24.90 zł
24.90 zł
24.91 zł
Opis:

Wszystko zaczęło się od tego, że ciotka Matylda postanowiła umrzeć. Joance trudno się pogodzić z tą stratą, do tego los postawił przed nią jednocześnie tyle wyzwań… Macierzyństwo, kłopoty małżeńskie i tajemnicza firmę w spadku – tego doprawdy zbyt wiele. Na szczęście Joanka nie jest sama, ma Olusia i Przemcia, dwóch osiłków o gołębich sercach, i ukochaną ciotkę, która z nieba śledzi poczynania siostrzenicy.

Ciepła i pełna humoru książka o sile kobiet, które potrafią walczyć o swoje szczęście. Historia o przyjaźni, która przychodzi niespodziewanie, i miłości, której trzeba się uczyć na nowo. Powieść o tym, że jedni odchodzą, żeby zrobić miejsce innym, i że dobrych ludzi na świecie nie brakuje.

Magdalena Witkiewicz o sobie

Mieszkam w Gdańsku, w najzieleńszej dzielnicy na świecie, z dziećmi, mężem i kotem (oczywiście według kota on powinien być na początku tej listy!). Jestem pełnoetatową mamą, żoną, współwłaścicielką firmy marketingowej Efekt Motyla i pisarką. Doba mogłaby mieć sto godzin, a i tak nie wystarczyłoby mi czasu, by realizować wszystkie pasje. No a przecież trzeba się jeszcze kiedyś wyspać! Napisałam cztery książki dla kobiet („Milaczek”, „Panny roztropne”, „Opowieść niewiernej”, „Ballada o ciotce Matyldzie”), jedną dla dzieci („Lilka i spółka”) oraz kilkanaście wierszyków. Uwielbiam poprawiać humor swoim czytelnikom i wymyślać coraz to nowe historie.

CYTATY:
Dawaj dobro, a dostaniesz je z powrotem. Ono zawsze wraca...
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Kolejna z serii książek ciepłych i zabawnych, które jednak za wiele do życia nie wnoszą i za długo w głowie nie zostają. Zdecydowanie wolę "dorosłe" książki Witkiewicz.

Inne proponowane
Warto zerknąć