ebook Syrenka
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 5915) Ilość stron (szacowana): 399

Syrenka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.24
Audiobook - najniższa cena: 14.94
24.99 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
19.24 zł Lub 17.32 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
19.99 zł
20.74 zł
20.81 zł
20.99 zł
21.24 zł
22.49 zł
22.50 zł
24.99 zł
Inne proponowane
Szósta część rewelacyjnej sagi o Fjällbace!

We Fjällbace w tajemniczych okolicznościach ginie mężczyzna. Cztery miesiące później przypadkowy spacerowicz natrafia na jego zwłoki w skutym lodem jeziorze. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy znajomy zmarłego, pisarz Christian Thydell, zaczyna dostawać anonimowe pogróżki. Zaniepokojony zwierza się Erice Falck, a ona pokazuje jeden z listów Patrikowi. Patrik jest przekonany, że Christianowi grozi niebezpieczeństwo. Ktoś szczerze go nienawidzi i nie zawaha się spełnić groźby. Kiedy znalezione zostają zwłoki kolejnego mężczyzny, policja doszukuje się wspólnego wątku, a trop prowadzi w przeszłość...

Saga kryminalna Camilli Läckberg osiągnęła światowy sukces czytelniczy. To nie tylko mroczne thrillery, ale również doskonałe powieści obyczajowe, znakomicie oddające klimat współczesnej szwedzkiej prowincji. Od lat zajmują czołowe miejsca na europejskich listach bestsellerów. Książki Läckberg przetłumaczono na ponad 35 języków. Jesienią 2011 roku rozpoczęły się zdjęcia do międzynarodowej produkcji filmowej Morderstwa we Fjällbace, osnutej na kanwie jej powieści.

Camilla Läckberg, jedna z najciekawszych szwedzkich pisarek, uznawana za mistrzynię skandynawskiego kryminału. Jest także autorką książeczki dla dzieci i dwóch książek kulinarnych.

Syrenka od Camilla Läckberg możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Człowiek nigdy nie wie wszystkiego o drugim człowieku. Nawet o tym ukochanym, z którym żyje na co dzień.
Trzeba żyć dalej, przestać żałować tego, co mogło być i skupić się na tym, co się ma.
Nigdy nie będzie tak, że wszyscy będą cię kochać. (...) lepiej mieć własne zdanie, niż próbować dogodzić innym.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Uwielbiam kryminały. Naprawdę dobry kryminał to taki, który trzyma w napięciu do ostatniej strony. Przeczytałam całą serię, do której zalicza się właśnie Syrenka i muszę przyznać, że przy czytaniu każdej kolejnej części coraz szybciej odgadywałam przebieg wydarzeń.

 • Awatar

  Rzecz dobra, choć jak na Lackberg już trochę przegadana. Sama intryga ciekawa, złożona i trzymająca w napięciu. Ja jednak coraz częściej wolę obserwować losy głównych bohaterów Eriki i Patrika.
  To, że w odbiorze oni właśni dominują, zupełnie nie przeszkadza, choć sama historia kryminalna traci na jakości. Lackberg wydaje się, że potrzebuje dużego zastrzyku nowości fabularnej i powoli chyba już także bohaterów.

 • Awatar

  "Syrenka" była pierwszą częścią sagi Läckberg, co do której nie byłam przekonana. Czytało mi się od początku dość ciężko i spodziewałam się, że tak będzie już do końca. Na całe szczęście - pomyliłam się. Jakieś 100-200 stron przed końcem wystarczająco, żeby czytać jednym ciągiem do oporu, bez względu na godzinę. Skończyłam po 1:00 w nocy i... niemal bałam się zasnąć, wciąż mając w głowie Syrenkę.

Warto zerknąć