ebook Małe lisy
3.03 / 5.00 (liczba ocen: 436) Ilość stron (szacowana): 112

Małe lisy

Kategoria:  /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Małe lisy to szalona opowieść o nożowniku z podwarszawskiego lasu. A może o rozmarzonej matce i wygadanej singielce? Może o dzieciach, namiętnościach, snach? Albo o zwykłym życiu, którego podskórnym nurtem są groteska i strach? Bez wątpienia to drapieżna proza, która surrealistycznie zakrzywia świat pod płaszczykiem opisu codzienności. Fenomenalną plastycznością języka i wyobraźni Bargielska potwierdza niekwestionowaną pozycję mistrzyni krótkiej formy

Małe lisy od Justyna Bargielska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Ciekawym językiem napisana rzecz. Okazuje się się, że istnieje wiele odmian języka polskiego, jedną z nich jest odmiana zwana przeze mnie ciekawą. Pani Justyna ma dar bawienia się językiem i dobrze z niego korzysta. Sama książka jest jak pigułka, szybciutko się czyta, dwie godziny to aż nadto. Chociaż czas używania jest króciutki, co może być potraktowane jako zaleta, to czas działania jest znacznie dłuższy. Bargielskiej tak łatwo się nie zapomina, chętnie do "małych Lisów" kiedyś powrócę. Jeżeli chodzi o treść to nie zabiorę czytelnikowi radości z samodzielnego jej odkrywania.

Warto zerknąć