ebook Przygody Sherlocka Holmesa
3.88 / 5.00 (liczba ocen: 612)

Przygody Sherlocka Holmesa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - najniższa cena: 3.86
5.49 złpremium: 3.54 zł Lub 3.54 zł
-35% 3.86 zł Lub 3.47 zł
5.04 zł
5.04 zł Lub 4.54 zł
5.90 zł 20% rabatu
4.28 zł
4.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (24)
Inne proponowane

Zbiór opowiadań o tajemniczych zbrodniach i trudnych do rozwiązania sprawach. Jest tylko jeden detektyw, który potrafi dotrzeć do prawdy. To oczywiście... Sherlock Holmes! „Przygody Sherlocka Holmesa” to zbiór siedmiu opowiadań, w których spotkamy najsłynniejszego na świecie detektywa i jego nieodłącznego towarzysza doktora Watsona. Niejeden przestępca zadrży, gdy napotka na swojej drodze Holmesa – wielbiciela fajki i gry na skrzypcach. Nie ma dla niego bowiem spraw niemożliwych do rozwiązania.Czy detektyw wydedukuje, dlaczego zginęła żona Neila Gibsona z „Zabójstwa przy moście”? Czy uda mu się uratować pannę Violet Smith przed nieznanym, śledzącym ją cyklistą? Czy doktor Watson zdąży sprowadzić pomoc do ciężko chorego przyjaciela z „Umierającego detektywa”?Audiobook zawiera jeszcze cztery inne opowiadania: „Pięć pestek pomarańczy”, „Ostatnia zagadka”, „Przygoda w pustym domu” i „Błękitny karbunkuł”.Sherlock Holmes wciąż zadziwia swoją niewymuszoną elegancją, sprytem i nonszalanckim wręcz sposobem wyjaśniania tajemnic, z którymi nie mogą sobie poradzić najlepsi inspektorzy policji. Do ich rozwikłania używa prawie wyłącznie swojej inteligencji, czym znacząco odbiega od dzisiejszych, znanych nam z kryminałów detektywów.

Przygody Sherlocka Holmesa od Arthur Conan Doyle możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Sherlock Holmes to jedna z postaci, która jest na tyle charakterystyczna, że każdą kolejną książkę i opowieść dosłownie się pochłania. W tym wypadku zbiór niedługich opowiadań pozwala na szybką informację czy Sherlockowi po raz kolejny uda się rozwiązać zagadkę :)

Warto zerknąć