ebook Przygody Sherlocka Holmesa
3.88 / 5.00 (liczba ocen: 613)

Przygody Sherlocka Holmesa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 5.04
5.49 złpremium: 3.54 zł Lub 3.54 zł
5.04 zł
5.04 zł Lub 4.54 zł
5.90 zł
7.26 zł Lub 6.53 zł
4.69 zł
4.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Bohater powieści, Sherlock Holmes, jeden z archetypów detektywa, rozwiązuje skomplikowane zagadki kryminalne i rozszyfrowuje najbardziej utajone zło, posługując się metodą dedukcji. W demaskowaniu przestępstw pomaga mu rozległa wiedza z zakresu psychologii, nauk ścisłych i technologii, a także niezwykła sprawność fizyczna. Sherlock Holmes nie działa sam. W śledztwach pomaga mu wierny przyjaciel doktor Watson.

Przygody Sherlocka Holmesa są zbiorem siedmiu dochodzeń prowadzonych przez sławnego detektywa: Błękitny karbunkuł, Ostatnia zagadka, Pięć pestek pomarańczy, Przygoda w pustym domu, Samotna cyklistka, Umierający detektyw i Zabójstwo przy moście.

Przygody Sherlocka Holmesa od Arthur Conan Doyle możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Sherlock Holmes to jedna z postaci, która jest na tyle charakterystyczna, że każdą kolejną książkę i opowieść dosłownie się pochłania. W tym wypadku zbiór niedługich opowiadań pozwala na szybką informację czy Sherlockowi po raz kolejny uda się rozwiązać zagadkę :)

Warto zerknąć