ebook Przygody Sherlocka Holmesa
3.88 / 5.00 (liczba ocen: 613)

Przygody Sherlocka Holmesa
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 5.04
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
12.08 zł Lub 10.87 zł
12.74 zł
14.99 zł Lub 13.49 zł
14.99 zł Lub 13.49 zł
9.99 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
10.25 zł
11.66 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (19)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zbiór opowiadań o tajemniczych zbrodniach i trudnych do rozwiązania sprawach. Jest tylko jeden detektyw, który potrafi dotrzeć do prawdy. To oczywiście... Sherlock Holmes! „Przygody Sherlocka Holmesa” to zbiór siedmiu opowiadań, w których spotkamy najsłynniejszego na świecie detektywa i jego nieodłącznego towarzysza doktora Watsona. Niejeden przestępca zadrży, gdy napotka na swojej drodze Holmesa – wielbiciela fajki i gry na skrzypcach. Nie ma dla niego bowiem spraw niemożliwych do rozwiązania.Czy detektyw wydedukuje, dlaczego zginęła żona Neila Gibsona z „Zabójstwa przy moście”? Czy uda mu się uratować pannę Violet Smith przed nieznanym, śledzącym ją cyklistą? Czy doktor Watson zdąży sprowadzić pomoc do ciężko chorego przyjaciela z „Umierającego detektywa”?Audiobook zawiera jeszcze cztery inne opowiadania: „Pięć pestek pomarańczy”, „Ostatnia zagadka”, „Przygoda w pustym domu” i „Błękitny karbunkuł”.Sherlock Holmes wciąż zadziwia swoją niewymuszoną elegancją, sprytem i nonszalanckim wręcz sposobem wyjaśniania tajemnic, z którymi nie mogą sobie poradzić najlepsi inspektorzy policji. Do ich rozwikłania używa prawie wyłącznie swojej inteligencji, czym znacząco odbiega od dzisiejszych, znanych nam z kryminałów detektywów.

Przygody Sherlocka Holmesa od Arthur Conan Doyle możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Sherlock Holmes to jedna z postaci, która jest na tyle charakterystyczna, że każdą kolejną książkę i opowieść dosłownie się pochłania. W tym wypadku zbiór niedługich opowiadań pozwala na szybką informację czy Sherlockowi po raz kolejny uda się rozwiązać zagadkę :)

Warto zerknąć