ebook Czarna lista
3.3 / 5.00 (liczba ocen: 811) Ilość stron (szacowana): 353

Czarna lista
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

E-book - najniższa cena: 13.90
Audiobook - najniższa cena: 24.52
wciąż za drogo?
13.90 zł
27.90 zł Lub 25.11 zł
-28% 19.90 zł
22.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Kolejna powieść kryminalna Marininej, tym razem rozgrywająca się czarnomorskim kurorcie. Przystojny milicjant i... autorka kryminałów wspólnie zajmują się dochodzeniem!

Głównym bohaterem jest - znany z innych powieści rosyjskiej mistrzyni kryminału - podpułkownik Stasow z Moskwy, spędzający urlop z córeczką nad Morzem Czarnym. W kurorcie odbywa się festiwal filmowy, który organizuje była żona Stasowa. Z rąk zabójcy kolejno giną gwiazdy pretendujące do wysokiej nagrody. Miejscowe władze nie życzą sobie żadnej pomocy z zewnątrz, Stasow napotyka mur niechęci i milczenia, a afera zatacza coraz szersze kręgi.

Równocześnie moskiewski milicjant ma romans z petersburską literatką, która mieszka w tym samym pensjonacie. Była żona Stasowa zaciska zęby, a jego córeczka znajduje w pisarce wspaniałą przyjaciółkę. Funkcjonariusz moskiewskiej milicji jest zastraszany, ale z uporem bada zagadkową sprawę, wspomagany przez swą wakacyjną sympatię, biegłą w wymyślaniu kryminalnych intryg.

Czarna lista od Aleksandra Marinina możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nie ma problemów nie do rozwiązania. Są tylko rozwiązania nieprzyjemne.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Trochę wyjątkowy kryminał Marininy - bez najważniejszej bohaterki, za to z jej kolegą Stasowem i okolicznościowo stworzoną bohaterką - pisarką. Wychodzi z tego zupełnie ciekawa historia, ciągle zaskakująca motywami i ewentualnymi sprawcami.
    Jak zawsze u Marininy - współczesna Rosja znakomicie sportretowana i opisana. Polecam!

Warto zerknąć