ebook Metoda Krakowska wobec zaburzeń rozwoju dzieci
4.9 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Metoda Krakowska wobec zaburzeń rozwoju dzieci
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 50.00
wciąż za drogo?
50.00 zł
Inne proponowane

Metoda Krakowska wobec zaburzeń rozwoju dzieci to pierwsza kompleksowa monografia autorskiej metody terapii komunikacji językowej - przywołanej w tytule Metody Krakowskiej. Jagoda Cieszyńska - Rożek tym razem pisze książkę będącą nie tylko podręcznikiem teorii i praktyki logopedycznej, ale rozprawę na temat natury komunikacji, przyczyn jej zaburzeń, i sposobów przeciwdziałania oraz terapii tychże - w świetle nauk humanistycznych.

Zagadnienia komunikacji są w niej poruszone zarówno w aspekcie filozoficznym, fenomenologicznym, jak i neurobiologicznym, a także językoznawczym. Nakreślenie tak szerokiego tła pozwala na dużo głębszą analizę problemów komunikacyjnych dziecka - dlatego nadaje się nie tylko dla terapeutów i pedagogów, ale także dla rodziców, i osób pracujących z dziećmi - także tymi, które problemów w komunikacji nie mają.

Metoda Krakowska wobec zaburzeń rozwoju dzieci od Jagoda Cieszyńska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć