ebook Więzień urodzenia
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 24627) Ilość stron (szacowana): 503

Więzień urodzenia

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Gdyby Danny Cartwright oświadczył się Beth Wilson dzień wcześniej albo dzień później, nie zostałby aresztowany i oskarżony o zamordowanie swojego najlepszego przyjaciela.

Jednak kiedy czterema świadkami oskarżenia są: adwokat, popularny aktor, arystokrata i najmłodszy wspólnik w historii szacownej firmy, to kto uwierzy słowom oskarżonego?

Danny zostaje skazany na dwadzieścia dwa lata i wysłany do najpilniej strzeżonego więzienia w kraju, skąd nikomu jeszcze nie udało się uciec.

Ci, którzy wsadzili go za kratki, nie przewidzieli jednak, że Danny zrobi wszystko, żeby się na nich zemścić...

Więzień urodzenia to najnowsza, niezwykle błyskotliwa powieść mistrza fabuły Jeffreya Archera, której wciągająca intryga trzyma czytelnika w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.

 

 

Jeffrey Archer to jeden z najpopularniejszych obecnie pisarzy na świecie. W 1992 roku otrzymał tytuł szlachecki, zasiadał też jako poseł w Izbie Gmin i w Izbie Lordów. Debiutował powieścią Co do grosza, która zyskała popularność w Wielkiej Brytanii. Kolejna, Kane i Abel, stała się wielkim bestsellerem. Obie książki zostały sfilmowane. Jego sławę ugruntowały następne powieści i opowiadania: Córka marnotrawna, Stan czwarty, Więzień urodzenia, Synowie fortuny, Sprawa honoru, Ścieżki chwały oraz Ale to nie wszystko. Bestsellerami stały się również najnowsze książki: Czas pokaże i Za grzechy ojca (pierwsze tomy z cyklu Kroniki Cliftonów).

 

www.jeffreyarcher.com

 

 

„Błyskotliwa, o wartkiej akcji, mistrzowska opowieść Archera zachwyca i jest pełna niespodzianek”.

„Publisher’s Weekly”

 

Więzień urodzenia od Jeffrey Archer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Zapewne znajdą się tacy czytelnicy, którzy wychodzą z założenia, że im więcej kartek w książce, tym lepiej. Zatem, biorąc do ręki powieść Jeffreya Archera, zatytułowaną „Więzień urodzenia” zapewne będą zadowoleni i usatysfakcjonowani.
    W książce tej autor hołduje przekonaniu, że sprawiedliwość musi zawsze zwyciężyć. Przedstawia czytelnikowi szlachetnego i uczciwego adwokata, wierzącego w niewinność swojego klienta. Gdyby tego było za mało, okazuje się, że adwokat ten jest gotowy pracować za darmo. Czy już wznieśliście swoje brwi w zdumieniu? No bo gdzie są jeszcze tacy ludzie? - zapewne zapytacie. Rycerskość + adwokat = niemożliwe. Czyli wychodzi na to, że autor posłużył się wartościami mocno przeterminowanymi, które w dzisiejszych czas nie mają szans na zdobycie poklasku. Komu więc można polecić „Więźnia urodzenia”? Z lektury tej książki będą zadowoleni Ci, którzy lubują się w akcji rozgrywającej się na sali sądowej, oraz miłośnicy powieści „Hrabia Monte Christo”, na której zapewne sir Arche się wzorował. Więzień urodzenia to właśnie taki współczesny Hrabia Monte Christo.

Warto zerknąć