ebook Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 737) Ilość stron (szacowana): 750

Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 30.30
wciąż za drogo?
30.30 zł Lub 27.27 zł
38.00 zł
30.40 zł
31.24 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Jedna z najbardziej oczekiwanych autobiografii naszych czasów. ""Pamięć Absolutna: Niewiarygodna Historia Mojego Życia"" Arnolda Schwarzeneggera to szczera opowieść niezwykłego aktora, biznesmena i polityka – opowieść o niezwykłej determinacji, dyscyplinie, pracowitości i wierze we własne siły. Urodził się w małym miasteczku w austriackich Alpach. Marzył o wyjeździe do Ameryki, o tym, by zostać mistrzem kulturystyki i gwiazdą filmową. Zwycięstwo w zawodach Mr. Universe otworzyło mu drogę do kariery w Ameryce – w kulturystyce, biznesie, filmie i wreszcie w polityce. W każdej z dziedzin życia osiągnął wyżyny, o jakich większość imigrantów może tylko śnić. Za rolę w filmie „Niedosyt” otrzymał Złoty Glob. Ożenił się z siostrzenicą prezydenta Johna Kennedy’ego - Marią Shriver, zarobił miliony dolarów, nie tylko w branży filmowej, ale również prowadząc inne interesy – od inwestowania w nieruchomości po zakup boeinga 747. Trzydzieści sześć lat po wyjeździe do Ameryki został wybrany gubernatorem stanu Kalifornia. Jego życie nie było wolne od skandali, o czym pisze w rozdziale „Sekret”, przyznając się do nieślubnego dziecka z pomocą domową i szczegółowo relacjonuje całą historię, wraz z separacją i nadchodzącym rozwodem z Marią Shriver. A na deser serwuje czytelnikom „zasady Arnolda” - rady, którymi według niego należy kierować się w życiu, żeby osiągnąć sukces. Oto Arnold z jego pamięcią absolutną.

Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia od Arnold Schwarzenegger możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Wspaniała historia wyjątkowo ciekawego faceta. Idealny przykład człowieka sukcesu. Bardzo inspirującą. Niestety od wątku politycznego przynudnawa i marzyłem tylko żeby się w końcu skończyła.

 • Awatar

  Dobrze napisana i wyglądająca na szczerą autobiografia. Dowiedziałem się jak powstały filmy mojej młodości. A potem...
  Człowiek z charyzmą dołączył przez małżeństwo do ustosunkowanych ludzi.
  Warto przeczytać.

 • Awatar

  Bardzo pouczająca lektura. Zarówno do wielbicieli talentu aktora, ale też przedsiębiorcy i polityka. Nie odsłania jakiś wielkich tajemnic i sekretów, ponad to co konieczne, ale ciekawie jest przyjrzeć się jego karierze, motywacjom które nim kierowało. A przede wszystkim konsekwencji w dążeniu do celu.
  Polecam.

Warto zerknąć