ebook Ktoś mnie pokochał
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 7) Ilość stron (szacowana): 305

Ktoś mnie pokochał
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 22.10
Audiobook - najniższa cena: 27.67
wciąż za drogo?
31.62 złpremium: 20.40 zł Lub 20.40 zł
26.18 zł Lub 23.56 zł
30.60 zł Lub 27.54 zł
34.00 zł 20% rabatu
22.10 zł
26.16 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Przeczytaj, zanim obejrzysz film. Anthony Bridgerton, najbardziej zatwardziały kawaler Londynu, staje przed prawdziwą miłosną próbą… „Miłosna intryga i subtelny humor są w powieści Julii Quinn po prostu mistrzowskie. Dodajmy do tego perfekcyjne oddanie realiów epoki i mieszankę emocji, a otrzymamy romans historyczny bliski ideału” – amazon.com

Ku zaskoczeniu całego Londynu wicehrabia Bridgerton nie tylko zdecydował się na małżeństwo – wybrał już nawet kandydatkę na żonę! Jedyną przeszkodą jest starsza siostra jego wybranki Edwiny, Kate Sheffield, najbardziej wścibska kobieta, jaka kiedykolwiek pojawiła się w londyńskiej sali balowej. Ponętna intrygantka doprowadza Anthony'ego do szaleństwa swoją determinacją, by zniweczyć zaręczyny, ale kiedy wicehrabia w nocy zamyka oczy, to właśnie Kate jest kobietą nawiedzającą jego coraz bardziej erotyczne sny…
Wbrew powszechnemu przekonaniu Kate jest absolutnie pewna, że ​​nawróceni podrywacze wcale nie są najlepszymi mężami, a Anthony Bridgerton jest najbardziej niegodziwym łotrem ze wszystkich. Kate jest zdeterminowana, by chronić przed nim swoją młodszą siostrę, ale boi się, że sama może ulec hipnotyzującemu urokowi niepoprawnego uwodziciela…

Rekomendacje e-booka Ktoś mnie pokochał: 

Ta książka okazała się zabawną lekturą, zawierającą momenty humorystyczne i wzruszające. Było wiele dowcipnych przekomarzań się, chociaż muszę przyznać, że w kilku miejscach historia wydawała się nieco absurdalna, ale koniec końców przyjemnie było znów znaleźć się w świecie Bridgertonów. - Paulina Kaleta - Reading My Love

Ktoś mnie pokochał od Julia Quinn możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Miłość nie polega na tym, żeby się bać, że wszystko zostanie nam odebrane. Miłość to odnalezienie jedynej osoby, przy której twoje serce stanie się pełne, która uczyni cię kimś lepszym, niż sam przypuszczałeś, że mógłbyś się stać.
To chyba normalne, że ludzie boja się tego, czego nie pojmują.
Nie wolno unikać wyzwań ani uciekać przed miłością wyłącznie ze strachu, że nie dożyje się spełnienia marzeń.
Ktoś mnie pokochał okazało się zabawną lekturą, zawierającą momenty humorystyczne i wzruszające. Było wiele dowcipnych przekomarzań się, chociaż muszę przyznać, że w kilku miejscach historia wydawała się nieco absurdalne, ale koniec końców przyjemnie było znów się znaleźć w świecie Bridgertonów.

Anthony Bridgerton stracił ojca, gdy miał osiemnaście lat. Nie było nikogo, kogo bardziej kochał ani szanował. Siedząc obok ojca, próbując pogodzić się ze śmiercią, Anthony zdaje sobie sprawę, że nigdy nie może być lepszym człowiekiem niż jego ojciec. Obejmuje to niezdolność do życia dłużej niż jego ojciec, a Anthony decyduje, że los również skróci jego życie. Dlatego postanawia żyć pełnią życia i nigdy się nie zakochać.

Szybko do przodu o około dziesięć lat i Anthony, zdając sobie sprawę, że czas jest krótki, decyduje, że musi się ożenić. Pyta swoich braci, kto jest klejnotem sezonu. Mówią mu, że to Edwina Sheffield. Anthony decyduje, że Edwina będzie idealną wicehrabiną. Jest tylko jeden mały problem: Edwina oświadczyła, że ​​nie wyjdzie za mąż bez zgody swojej siostry Kate, a Kate nienawidzi Anthony'ego ze względu na jego reputację łotra.

Absolutnie uwielbiam Kate i Anthony'ego. Oboje są inteligentnymi, dowcipnymi ludźmi i oglądanie ich sparingów słownych było czystą radością. Mimo że próbuje dostać się do łask Kate, Anthony nie może powstrzymać się od przynęty na nią, a Kate, bez względu na to, jak obiecuje matce i siostrze, nie może powstrzymać się przed warknięciem na niego. Jednak coraz bardziej się lubią, im więcej czasu spędzają razem. I znów się sprawdza przysłowie, że kto się czubi ten się lubi.

Po raz kolejny zostajemy potraktowani notatkami tajemniczej Lady Whistledown, znanej z pierwszego tomu. Jej tożsamość nie została ujawniona, ale są pewne wskazówki. Widzimy także resztę klanu Bridgerton, a także Daphne i Simona (z poprzedniej książki z serii), a ich interakcja zapewnia cudowny śmiech. Powiedzmy tylko, że nawet rodzinna miłość nie stoi na przeszkodzie konkurencyjności, jeśli chodzi o tę grupę.

Nie mogę się doczekać kolejnej książki, aby zobaczyć, który z klanu Bridgertonów jako następny wyląduje przy ołtarzu. Nie wspominając o tym, że nie mogę się doczekać poznania tożsamości Lady Whistledown.

Jeśli szukasz książki, która jest lekka i dowcipna to z czystym sumieniem polecam!

Ocena: 5/6
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć