ebook Znak czterech
3.94 / 5.00 (liczba ocen: 68597)

Znak czterech
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 4.72
Audiobook - najniższa cena: 8.24
4.72 złpremium: 3.04 zł Lub 3.04 zł
4.75 zł Lub 4.28 zł
5.94 zł Lub 5.35 zł
9.29 złpremium: 5.99 zł Lub 5.99 zł
9.99 zł
-5% 4.40 zł
5.94 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (21)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Sherlock Holmes poszukuje rozwiązania zagadki, kto i dlaczego przysyła przyszłej żonie doktora Watsona drogie prezenty i co ma z tym wspólnego tajemniczy napis „Znak czterech”...

Panna Mary Morstan co roku tego samego dnia otrzymuje przesyłkę z perłą. Kim może być nadawca tajemniczego prezentu? Mary o pomoc w rozwikłaniu zagadkowej tożsamości darczyńcy zgłasza się do Sherlocka Holmesa. Ekscentryczny detektyw wspomagany przez doktora Watsona usiłuje dotrzeć do prawdy. Ślady poprowadzą ich do mrocznych sekretów sprzed wielu lat…

Znak czterech od Arthur Conan Doyle możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
(...) najlepszym dowodem prawdziwej wielkości człowieka jest przeświadczenie o własnej małości. Dowodzi to, widzisz, siły jego porównań i oceny, co już samo w sobie jest dowodem szlachetności.
Nigdy nie należy całkowicie ufać kobietom, nawet najlepszym.
Dziwnie subtelną rzeczą jest miłość... Oto staliśmy tu obok siebie, choć dnia tego widzieliśmy się po raz pierwszy, choć nie wymieniliśmy dotąd ani jednego spojrzenia, ani jednego tkliwszego słowa — a przecież teraz, w godzinie niepewności i trwogi nasze ręce instynktownie się odnalazły.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Po przeczytaniu tomu 1 naturalnie chce się czytać dalej. Znak czterech nie zawodzi, jest doskonale wplecioną kontynuacją rozpalającą wyobraźnię i pobudzającą do główkowania. Książka nie odbiega poziomem od pierwszej części i bardzo dobrze czyta się dalsze przypadki Holmesa i dr Watsona.

Warto zerknąć