ebook Kacper Ryx
3.81 / 5.00 (liczba ocen: 1188)

Kacper Ryx
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
Wydawca:  Wydawnictwo Jama
E-book - najniższa cena: 20.00
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
20.00 zł
Inne proponowane

Pewnej styczniowej nocy 1569 roku ostatni z Jagiellonów spojrzał w niezwykłe zwierciadło. Za sprawą „czarnoksięskiej” sztuczki zobaczył w nim coś, co na lata pozwoliło grupie nikczemników zawładnąć schorowaną wyobraźnią władcy… W ich niecne intrygi zostaje wplątany Kacper Ryx – inteligentny i przenikliwy student Akademii Krakowskiej. Czy uda mu się uratować majestat Rzeczypospolitej?

Kacper Ryx od Mariusz Wollny możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Odkryłam Kacpra Ryxa przypadkowo - i wciągneło mnie na dobre. Przeczytałam wszystkie cztery części nieomalże "ciurkiem", pod koniec widać, że autorowi nieco zabrakło konceptu,ale to nie umniejsza jakości całego cyklu - jest to przygodowa powieść o detektywie z XVI wieku, napisana z humorem i niezwykła dbałością o szczególy historyczne. Kryminalne zagadki na tle - w większości - autentycznych wydarzeń, zabawne perypetie głównego bohatera w zestawieniu z nierzadko wstrząsającymi realiami tamtej epoki - czyta sie naprawdę doskonale. Polecam.

Warto zerknąć