ebook Pewnego dnia
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 74130)

Pewnego dnia

Kategoria:  /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

"Gdyby pewnego dnia Twój największy sekret wyszedł na jaw? Gdyby pewnego dnia przeszłość wróciła i zmieniła wszystko? Gdybyś pewnego dnia dostała szansę, by odbudować najważniejszą więź w swoim życiu? Pewnego dnia w drzwiach Marianne staje osiemnastoletnia Kirby. Jedno spojrzenie wystarcza i Marianne wie, że odnalazła ją córka. Jej idealny świat rozpada się, a wspomnienia o młodzieńczej namiętności ożywają. Czy Marianne i Kirby zbliżą się do siebie? Czy zrozumieją, czego chcą? Czy wreszcie odważą się pójść za głosem serca? Nikt nie rozumie Cię lepiej niż Emily Giffin EMILY GIFFIN w fenomenalny sposób opisuje kobiece emocje i relacje między ludźmi. Pięć jej poprzednich powieści stało się światowymi bestsellerami, a w Polsce kupiło je ponad pół miliona kobiet. "

Pewnego dnia od Emily Giffin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nawet jeśli nie mamy już ze sobą zbyt wiele wspólnego, to przecież pozostała nam wspólna przeszłość, która w pewnym sensie jest równie ważna co teraźniejszość i przyszłość. Bo określa, skąd pochodzimy i kim jesteśmy.
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.
Bądź ostrożna z otwieraniem drzwi, których nie chcesz otwierać.
A brak decyzji to też w pewnym sensie decyzja.
Możesz uciekać, ale się nie ukryjesz.
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Każdy z nas ma w życiu mniejsze lub większe tajemnice.Jedne są błahe, takie których nie warto wspominać,inne takie, o których nie mówimy bo nam zwyczajnie po ludzku wstyd. Są również takie sekrety, które mamy nadzieje ukryć przed całym światem w obawie przed konsekwencjami ich ujawnienia.
  Życie jednak to trudny przeciwnik i prędzej czy później upomni się o prawdę, zmuszając nas byśmy stawili jej czoła.

  Do takiej właśnie konfrontacji musiała stanąć główna bohaterka powieści Emily Giffin "Pewnego dnia".Marianne 36 letnia producentka filmowa prowadzi spokojne, ustabilizowane życie. Ma świetną prace, wspaniałego chłopaka, kochających rodziców, przyjaciół.Wiele z nas kobiet mogło by jej takiego życia pozazdrościć.
  Wszystko układa się wspaniale,aż do chwili gdy pewnego dnia w drzwiach domu kobiety staje osiemnastoletnia dziewczyna,która mówi jej "...Prawdopodobnie to Ty jesteś moją matką".Jedno spojrzenie wystarczy i Już wszystko staje się jasne. Idealny świat producentki rozpada się, wracają wspomnienia wielkiej, młodzieńczej miłości. Starannie skrywana przed światem tajemnica wychodzi na jaw.
  Otóż osiemnastolatka jest dzieckiem, które nasza bohaterka urodziła mając zaledwie 18 lat, więc będąc w wieku w jakim jest jej córka i oddała będąc przekonana,że to najlepsze co w obecnej sytuacji może zrobić dla tego dziecka.
  Sekret ten dzieliła ze swoją matką mając nadzieję,że wszystko się ułoży i nikt nigdy nie pozna jej tajemnicy. Jednak dzieje się inaczej.Los domaga się rozliczenia z przeszłością.
  Czy matka i córka zbliżą się do siebie? Czy nawiążą zerwaną więź?Czy wreszcie będą potrafiły kierować się szczerością? Na te i wiele innych nurtujących czytelnika pytań znajdziecie odpowiedz na kartach"Jednego dnia".

  Książkę zdecydowanie polecam, gdyż jest ona skarbnicą wzruszeń, refleksji i przemyśleń. Czytając ją często towarzyszyły mi sprzeczne uczucia.Raz byłam zawiedziona i zła na decyzję jaką podjęła Marianne,innym znów razem zastanawiałam się jak ja postąpiła bym będąc na Jej miejscu.Powieść jest pisana z dwóch perspektyw sposobu radzenia sobie z nową niecodzienną sytuacją obu kobiet ;matki i córki, co czyni ją jeszcze bardziej ciekawą i intrygującą.

  Moja ocena to:9/10
  Pozdrawiam,
  Agnieszka Kaniuk

Warto zerknąć