ebook Nadzieja
3.56 / 5.00 (liczba ocen: 1878)

Nadzieja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 31.92
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
-19% 31.92 zł Lub 28.73 zł
33.92 zł 10 zł na konto
39.90 zł Lub 35.91 zł
30.60 zł
31.60 zł
31.92 zł
39.90 zł
Inne proponowane
Nadzieja jest jak pierwszy powiew wiosny: serce jeszcze zmrożone, ale w duszy już kiełkuje jasny promień… Mała, samotna dziewczynka, i półdziki chłopiec, odrzucony przez rówieśników: tych dwoje odnajduje się w mrocznym świecie, gdzie dorośli, zamiast kochać – ranią. Dzieci mają tylko siebie, ale los nie jest łaskawy i rozdziela je na długie lata. Nadzieja to powrót do domu, uśmiech po nocy pełnej łez, wiara w to, że jest gdzieś świat, w którym przyjaźń jest przyjaźnią, a kochanie, kochaniem… Wzgardzona piękność, Liliana i Aleksiej, który z dzikiego dziecka wyrósł na mądrego, szlachetnego mężczyznę, ponownie się spotykają. Uczucia, jakie ich łączą, są silniejsze od przeznaczenia: miłość i nienawiść. Ona potrafi go tylko ranić, on nie umie o niej zapomnieć. Ona, Lilith, jest jak ogień, on – jak ćma. Miłość staje się obsesją, przeznaczenie zmienia się w fatum, a Liliana i Aleksiej nie potrafią, a może nie chcą się temu przeciwstawić. Pozostaje tylko Nadzieja… Katarzyna Michalak oddaje do naszych rąk poruszającą opowieść o samotności, której doświadcza niejedna z nas, o miłości, która przezwycięża wszystko, i nienawiści, która wszystko potrafi zniszczyć.
 
Nadzieja od Katarzyna Michalak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Kim jest Katarzyna Michalak z pewnościom nikomu z was moi kochani nie trzeba pisać.Powieści tej wybitnej pisarki literatury kobiecej rozchodzą się jak świeże bułeczki, a coraz większe grono wiernych czytelniczek autorki z niecierpliwością oczekuje jej kolejnych dzieł.
  Zanim po raz pierwszy sięgnęłam po książkę Pani Kasi często zastanawiałam się na czym polega fenomen jej twórczości. Dziś już to wiem. Jej książki wręcz hipnotyzują.Czyta się je z zapartym tchem. Jeśli raz weźmiecie książkę do ręki, to przepadliście z kretesem.Nie uda wam się jej odłożyć ani na chwilę do puki nie doczytacie do końca. Zapomnicie o jedzeniu, piciu, toczącym się w okuł was życiu,a chwilami nawet o oddychaniu.
  Jedną z takich właśnie książek jest książka "Nadzieja".Jest to utwór o przyjaźni, pragnieniu miłości ale również o smutku, bólu,osamotnieniu i tęsknocie.
  Ścieżki życia głównych bohaterów los, a może przeznaczenie splata kiedy oboje są dziećmi Liliana ma 6 lat a Aleksander 8.Od dnia kiedy spotykają się po raz pierwszy stają się dla siebie bratnimi duszami.Życie obojga nie jest łatwe.Codzienność nie szczędzi im cierpień i upokorzeń od małego.
  Liliana jest wychowywana przez ojca i macochę.Przez całe swoje dzieciństwo jest przez niego bita i upokarzana.Mężczyzna obwinia ją za śmierć matki.
  Aleksander jest sierotą wychowywanym przez ciotkę.Chłopiec staje się obiektem nieustannych drwin i szykan ze strony otoczenia i szkolnych kolegów, bo jest"Ruskiem z Czarnobyla".Choć ciotka Anastazja bardzo kocha swojego podopiecznego, nie jest w sranie uchronić dziecka przed złem,które go spotyka. Dzieci pocieszają się i wspierają,a chłopiec stawia sobie za punkt honoru bronić przyjaciółki przed ojcem i każdym, kto zechce ją skrzywdzić.I tak się w istocie dzieje lecz dziewczynka pomimo,że kocha chłopca nad życie wielokrotnie przysparza mu wielu cierpień...
  Drogi obojga rozchodzą się na kilka lat.Anastazja wraz z chłopcem wyprowadzają się do rodzinnego domku Nadzieja.
  Mimo upływu lat ich uczucia nie osłabły,a wręcz przeciwnie po latach samotności i tęsknoty lgną do siebie jak pszczoły do miodu.Choć miłość jaką Liliana, dorosła już kobieta darzy mężczyznę nadal wydaje się destrukcyjna, a wręcz toksyczna oboje nie mogą,a może wcale nie chcą się ze sobą rozstać.
  Dokąd zaprowadzi ich to uczucie, czy znajdą ukojenie i spokój w miłości, czy wręcz przeciwnie być może właśnie ta miłość, która przyciąga jak magnez ich zniszczy...

  Lektura tej książki wzbudziła we mnie wiele skrajnych emocji.Raz byłam zła na bohaterów za ich takie,a nie inne wybory i decyzje,by w jednej chwili być urzeczoną siłą ich miłości.Czasami coś we mnie krzyczało:"Aleksiej odejdź od tej dziewczyny jej miłość tylko cię krzywdzi", by za chwilę myśleć "Nie zostawiaj jej,wróć i walcz o nią, przecież ona ma tylko ciebie".
  Kochaj mimo wszystko,bo to jest właśnie miłość.

  Książka jest REWELACYJNA!!!
  Moja ocena to:10/10
  Pozdrawiam,
  Agnieszka Kaniuk

 • Awatar

  "Nadzieja" Katarzyny Michalak to pierwszy tom serii "Z czarnym kotem", książka swego czasu bardzo wyczekiwana przez fanki Pani Kasi i nie bez powodu. Jest to dobra literatura, typowo kobieca, a przynajmniej ja ją tak odbieram, po przeczytaniu zaledwie trzech pozycji. W najbliższym czasie zapewne to nadrobię.

  Liliana i Aleksiej to główni bohaterowie powieści "Nadzieja", ich losy splatają się i rozchodzą jak włosy w warkoczu. Na początku łączy ich przede wszystkim trudne dzieciństwo, ona bita, maltretowana, on wyśmiewany jako "Rusek". Ich późniejszych losów także do łatwych zaliczyć nie można, a jednak, połączeni miłością, przechodzą dalszą, trudną drogę.

  Książkę czyta się "na raz", inaczej się zwyczajnie nie da. :) Polecam!

Warto zerknąć