Walhalla
3.73 / 5.00 (liczba ocen: 3491)

Walhalla
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 28.50
Audiobook - najniższa cena: 33.68
wciąż za drogo?
34.20 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
-25% 28.50 zł Lub 25.65 zł
30.40 zł Lub 27.36 zł
30.90 zł
34.00 zł
30.02 zł
30.38 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Znakomity horror mistrza gatunku, nominowany do nagrody British Fantasy Society Best Novel. Adwokat Craig Bellman nabywa dawną rezydencję ekscentrycznego i mściwego miliardera. Od tej pory on sam i jego życie zmieniają się zupełnie. Ebook „Walhalla” to świeża, pełna inwencji, a także seksu i przemocy wariacja na temat klasycznego motywu nawiedzonego domu.

Zamożny adwokat Craig Bellman decyduje się kupić podupadłą wiejską rezydencję zbudowaną przed laty przez ekscentrycznego milionera, znanego z umiłowania do hazardu oraz wyjątkowej mściwości. Mimo że dom zdecydowanie nie podoba się jego żonie Effie, a wkrótce ginie w nim w tajemniczych okolicznościach inspektor budowlany, nic nie jest w stanie odwieść Bellmana od przyjętego postanowienia.

Effie dostrzega, że mąż zmienia się psychicznie i fizycznie, upodabniając się do pierwszego właściciela domu. Wkrótce potem ktoś uśmierca kochankę i nielojalnego wspólnika Bellmana oraz bandytów, którzy napadli i okaleczyli go na nowojorskiej ulicy. Odciski palców wykluczają adwokat a z grona podejrzanych, choć inne dowody sugerują, że to właśnie on może być sprawcą...

Jeden z niewielu prawdziwych współczesnych mistrzów horroru. - James Herbert, autor Mgły

Masterton to najwspanialszy spadkobierca światów stworzonych przez Edgara Allana Poe. - „San Francisco Chronicle”

Masterton w doskonały sposób przywołuje historię Doliny Hudson i odtwarza epokę baronów wyzyskiwaczy sprzed wielkiego kryzysu. - „Publishers Weekly”

Walhalla od Graham Masterton możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć