Doktor Grant
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 13689)

Doktor Grant
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Papierowe Serca
Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 25.74
Audiobook - najniższa cena: 29.94
wciąż za drogo?
25.74 złpremium: 12.87 zł Lub 12.87 zł
26.60 zł
34.32 zł Lub 30.89 zł
35.00 zł
42.90 zł
25.72 zł
39.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Ta praca miała być spełnieniem marzeń, lecz wtedy pojawiła się ONA. Jest zakazanym owocem. Jest wnuczką jego szefa. Jest poza zasięgiem. Czy zdoła się jej oprzeć?

Noah Grant niedawno stracił pracę i nie może uwierzyć w swoje szczęście, gdy otrzymuje wymarzoną posadę w luksusowej klinice. Musi jednak stosować się do kilku ważnych zasad: nie sypiać ze studentkami, nie sypiać z pacjentkami i zdecydowanie nie angażować się w związek z wnuczką swojego nowego szefa - Harolda Astora. Sprawy komplikują się już na początku, kiedy pierwszego dnia Amara (nie kto inny, jak właśnie wnuczka jego przełożonego) pojawia się w klinice. Potrzebuje pomocy w usunięciu prototypowej zabawki erotycznej, którą zaprojektowała.

Amara jest doktorantką, która stara się rozkręcić swój biznes w branży zabawek erotycznych. Studiuje inżynierię i robi wszystko, co w jej mocy, aby zrobić karierę na własną rękę, bez pomocy nieprzyzwoicie bogatego i wpływowego dziadka, który chce, aby zajęła się rodzinnym biznesem i przestała realizować marzenia o własnej firmie.

Drogi tych dwojga krzyżują się ponownie, gdy Noah zgadza się pomóc Amarze przy medycznym aspekcie jej biznesu. Z każdym kolejnym testowanym gadżetem temperatura ich relacji rośnie...

Ta historia jest naprawdę SPICY. Sugerowany wiek: 18+

Doktor Grant od Catharina Maura możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć