Znienawidzony
3.94 / 5.00 (liczba ocen: 87)

Znienawidzony
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Ale!
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 27.99
Audiobook - najniższa cena: 29.70
wciąż za drogo?
34.90 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
27.99 zł
33.57 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwsza powieść z serii „Odmieńcy z West Emerald”, która rozpali Wasze zmysły. W świecie, w którym rządzi zimna kalkulacja, miłość jest jedynym wybawieniem. „Nowy początek, nowa szansa… miałam nadzieję, ze los się do mnie uśmiechnął. Bo jak wytłumaczyć to, że dziewczyna znikąd nagle znalazła się w świecie luksusu, bogactwa i władzy? Brzmi jak bajka, która od teraz miała być moją codziennością…”.

„Jak to jednak w bajkach bywa, tam gdzie jest bohater, pojawia się i wróg. Mój przybrał postać trzech kuzynów Silvestro, którzy zdawali się mieć władzę nad naszym małym światem. Musiałam przygotować się na wojnę z każdym z nich. Gage, Micah i Conner popełnili jednak błąd – nie docenili mnie. Zyskałam szacunek jednego z nich, przyjaźń drugiego i… miłość trzeciego.

A przynajmniej tak mi się wydawało.

Mówiono, ze Gage Silvestro nie ma serca. To nie była prawda. On stał się moją bratnią duszą. Ale i człowiekiem, który skrzywdził mnie najboleśniej.

Minęło osiem lat, od kiedy oszukał nas wszystkich i zniknął. Teraz powrócił z uśmiechem na ustach – tak zaczyna się historia, która miała zniszczyć nas bezpowrotnie”.
– fragment powieści „Znienawidzony” (ciąg dalszy ebooka w pełnej wersji książki)

Znienawidzony od Cora Brent możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć