Niepokorny
3.58 / 5.00 (liczba ocen: 74)

Niepokorny
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 34.90
wciąż za drogo?
34.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ivy Thomson od dziecka wiedziała, co chce robić w życiu. Uwielbiała bawić się słowem, a jeszcze bardziej doprowadzać czyjeś teksty do perfekcji. Właśnie dlatego po ukończeniu studiów zatrudnia się w jednym z najlepszych wydawnictw w Nowym Jorku i jako redaktorka pracuje nad powieściami debiutantów. Gdy nie pochyla się nad tekstami, spędza czas z paczką przyjaciół, których poznała w czasie studiów. Wśród nich jest Matthias – jej bratnia dusza oraz młodszy brat Matta Walkera, człowieka, który pięć lat temu złamał jej serce.

Matthew Walker to jeden z założycieli W&L&C Media, a przede wszystkim dziennikarz, który szturmem podbił nowojorski rynek. W pracy mężczyzna jest bezwzględny, a każdy temat, który wpada w jego ręce, zostaje przez niego skrupulatnie przeanalizowany. To mężczyzna twardo stąpający po ziemi. Mogłoby się wydawać, że Matt nie ma żadnej słabej strony… poza przyjaciółką swojego brata. Dziewczyną, dla której był w stanie zrobić wszystko, a która pięć lat temu złamała mu serce.

Oboje zostali skrzywdzeni.

Oboje znają tylko własną wersję wydarzeń.

Jednak czy wina leży po którejkolwiek ze stron?

Niepokorny od Karolina Wilczęga możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć