Spółka Antymagiczna i zaginiony brat
4.66 / 5.00 (liczba ocen: 13)

Spółka Antymagiczna i zaginiony brat
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 32.20
wciąż za drogo?
32.20 zł Lub 28.98 zł
38.90 zł
32.18 zł
33.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

SPÓŁKA ANTYMAGICZNA POWRACA, BY UJAWNIĆ MROCZNĄ RODZINNĄ HISTORIĘ I ODNALEŹĆ ZAGINIONEGO BRATA

Po rozwiązaniu sprawy demona Gereha Spółka Antymagiczna wyjeżdża na zasłużone wakacje. Wspólnicy nie cieszą się jednak długo odpoczynkiem, bo wkrótce zaczynają ich prześladować niepokojące wizje oraz cienie. Niemal jednocześnie na ich drodze staje mały chłopiec Hasław i prosi Spółkę o pomoc w odnalezieniu ojca, który zaginął w podróży, próbując odnaleźć mityczną Latającą Wyspę.
By rozwiązać tę sprawę, Alfaen i Darkins będą musieli zagłębić się w skomplikowane relacje trzech braci. Czy podróżnik naprawdę zaginął, czy może został porwany? Jaki związek ma z tym jego brat, owiany złą sławą mag Neven? Czy da się pokonać Strażników Bez Twarzy, straszliwe potwory kradnące ludziom sen? I w końcu co za istota zamieszkuje starożytną Wyspę i czy to ona prześladuje łowców upiorów?

Wybierz się na pełną zwrotów akcji przygodę w klimacie deszczowej, nadmorskiej jesieni i razem ze Spółką Antymagiczną odkryj liczne sekrety oraz nieujawnione krzywdy trzech braci.

Spółka Antymagiczna i zaginiony brat od Gabriela Bramska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć