Siła życia
3.53 / 5.00 (liczba ocen: 102)

Siła życia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.62
Audiobook - najniższa cena: 35.71
wciąż za drogo?
27.29 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
29.90 zł
22.62 zł
24.33 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Agnieszka Długosz na własnej skórze przekonała się, jaki los czeka kobiety, które są blisko syndykatu. To piekło powraca każdej nocy pod postacią koszmarów, z których wyrywa ją tylko jedna osoba Kordian, przyjaciel jej brata i zarazem mężczyzna, który miał ją ochronić. I któremu oddała serce.

Jednak gdy wyszło na jaw, że zdradził syndykat, zaciążyło na nim piętno zdrajcy. A przecież nie można kochać człowieka, nad którym wisi widmo rychłej śmierci.

Kordian Gawroński od początku wiedział, że czeka go nierówna walka i jest na straconej pozycji. Jednak musiał się poświęcić. Przysiągł to przed laty Agnieszce, gdy jeszcze nie wiedział, jak smakuje zło w czystej postaci. Ale gdy już go skosztował nie potrafił przestać. Jedna chwila zaważyła na całym jego życiu i nadała mu sens. Droga do raju i do czeluści piekła. A on zrobi wszystko, by ochronić Agnieszkę. Lojalność wobec syndykatu to najwyższe prawo, a za zdradę płaci się tylko raz.

Czwarty tom bestsellerowej serii Syndykat przenosi nas do świata mafijnych układów, zobowiązań i egzekucji. Czy znajdzie się tu miejsce na siłę życia?

Siła życia od Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Agnieszka Długosz wie doskonale co to syndykat i jakie niesie ze sobą konsekwencje. Jest bowiem siostrą Glisty. Na własnej skórze przekonała się także czym może być piekło na ziemi. Pewniej zaczyna czuć się dopiero przy jednej osobie Kordianie, przyjacielu jej brata, którego zadaniem jest teraz ją chronić. Pewnego dnia okazało się jednak, że Kordian zdradził syndykat, a to od razu spowodowało, że zawisł nad nim wyrok śmierci.

Kolejna część serii o syndykacie. Jest ona utrzymana w podobnej konwencji co poprzednie. Są tu emocje, uczucie, jest akcja i odpowiednie tempo. Czyli jest praktycznie wszystko co powinno być. Ja jednak w tej części nie potrafiłam się odnaleźć, nie potrafiłam wczuć się w bohaterów, którzy stanęli właściwie po przeciwnych stronach, a jednak ich uczucie do siebie było tak ogromne, że przezwyciężało tą granicę. Dla mnie była ona zbyt odległa.

Zakończenie wprawdzie nie pozostawia złudzeń i nie ma tu miejsca na niedopowiedzenie. Choć ja coś czuje, że a 5 tomie serii Autorki nas zaskoczą. Dlatego z niecierpliwością czekam na ostatni tom i jestem ciekawa czy moje domysły się sprawdzą!

Ocena: 4+/6 czytaj więcej
©Księgozbiór Kasiny
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć