Dama w kapeluszu - audiobook
4.03 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 42)

Dama w kapeluszu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.56
Audiobook - najniższa cena: 21.56
wciąż za drogo?
21.56 zł
43.11 złpremium: 28.74 zł Lub 28.74 zł
47.90 zł
47.90 zł Lub 43.11 zł
40.19 zł
47.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Poruszająca opowieść o przyjaźni między podziałami, miłości i dążeniu do realizacji marzeń...

Młodziutka Apolonia, chcąc uniknąć kolejnych, brutalnych ataków ojczyma, za namową zrozpaczonej matki opuszcza rodzinną wieś pod Rzgowem i przyjeżdża do Łodzi. Licząc na schronienie u ciotki, starszej siostry mamy - gorzko się rozczarowuje. Wynajmuje więc pokój na Wschodniej, zaludnionej w większej części przez biedne społeczeństwo żydowskie, który dzieli z Helką - dziewczyną lekkich obyczajów, Frankiem - pucybutem, Mańką, praczką, a także panem Władkiem, zajmującym się ostrzeniem noży.

Po kilku tygodniach poszukiwań udaje jej się znaleźć zatrudnienie w pracowni kapeluszy przy Piotrkowskiej, do której schodzą się największe elegantki miasta. Tymczasem na horyzoncie zaczyna pojawiać się widmo wojny...

Anna Stryjewska zabiera nas w podróż po Łodzi dwudziestolecia międzywojennego, w rytm znanych szlagierów wyśpiewanych przez kapele podwórkowe, Hankę Ordonównę i Eugeniusza Bodo.

Audiobooka interpretuje Hanna Chojnacka.

Dama w kapeluszu od Anna Stryjewska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć