LUST poleca: 15 najciekawszych opowiadań erotycznych
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

LUST poleca: 15 najciekawszych opowiadań erotycznych
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.39
wciąż za drogo?
26.99 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
23.39 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
25.61 zł
27.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Gorący, upalny, sierpniowy, a zarazem ostatni dzień jej urlopu. Siedziała w swojej ulubionej kawiarni popijając kawę, gdy dostrzegła mężczyznę. Uśmiechał się w sposób, w jaki uśmiechają się tylko pewni siebie mężczyźni i gapił się na nią bezczelnie. Czuła niewiarygodne podniecenie, ale i strach. Było w nim coś niebezpiecznego. Po chwili zniknął jej z oczu. Czy to było przywidzenie? A może jeszcze się spotkają?"

Ostatniego dnia swojego urlopu bohaterka spotyka w kawiarni enigmatycznego i pociągającego nieznajomego, z którym podejmuje grę budującą nieopisane napięcie. Wkrótce ktoś nachodzi ją w ciemnej alejce... Czy oboje odważą się spełnić swoje mroczne fantazje i czy druga strona na to pozwoli?

Ten zbiór to 15 niebanalnych, niesamowicie zmysłowych i pełnych pikanterii opowiadań, które rozbudzą Waszą erotyczną wyobraźnię. Antologia spodoba się wszystkim Czytelniczkom i Czytelnikom spragnionym eksperymentów w sypialni i poza nią, niezależnie od płci, orientacji seksualnej, preferencji czy możliwości fizycznych. Wyruszcie razem z bohaterami i bohaterkami w podróż po pełnych różnorodności zakamarkach erotyzmu!

Będzie seksownie i romantycznie, mrocznie i tęczowo, ciałopozytywnie, będzie kink i fetysz, a także...

Przyjaciel Pana Domu 1

Przyjaciel Pana Domu 2

Maliny

Łowy

Robota do zrobienia

Ostatnia noc z nieznajomym

Ranczo

Zachwiane fundamenty. Dwa oblicza Sary Larson

Świąteczne zakochanie

Greckie wakacje z teściową

Leszy, demon lasu, i Córka Lisa

Zdrada kontrolowana

Domek w górach: Córka przyjaciela

Córki szefa

Bardzo upalne lato

Opowiadania zostały napisane przez następujące autorki LUST: Catrina Curant, Victoria Październy, Alessandra Red, Annah Viki M., SheWolf, Alexandra Södergran.

LUST poleca: 15 najciekawszych opowiadań erotycznych od Catrina Curant, Annah Viki M., Victoria Październy, Alessandra Red, SheWolf, Alexandra Södergran możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć