Tyrania wiary
4.35 / 5.00 (liczba ocen: 3283)

Tyrania wiary
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MAG
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 38.10
wciąż za drogo?
44.10 złpremium: 29.40 zł Lub 29.40 zł
38.22 zł
41.65 zł Lub 37.49 zł
49.00 zł
49.00 zł Lub 44.10 zł
38.10 zł
38.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Tyrania wiary to epicki sequel bestsellerowego debiutu na liście Sunday Times, Sprawiedliwość królów, w którym sir Konrad Vonvalt najpotężniejszy i budzący największy lęk cesarski Sędzia musi stawić czoło rosnącemu zagrożeniu dla Imperium.

Praca Sędziego nigdy się nie kończy.

Bitwa o Galen's Vale dobiegła końca, jednak wojna o przyszłość Imperium dopiero się rozpoczęła. Zaniepokojony pogłoskami o tym, że władza Magistratu słabnie, sir Konrad Vonvalt powraca do Sovy i przekonuje się, że stolica pogrążona jest w intrygach i szeptach o budzącej się rebelii. W Senacie Patrycjusze otwarcie wypowiadają się przeciwko cesarzowi, a fanatycy na ulicach głoszą tyrady o zemście.

Jednak rozprawienie się ze spiskowcami będzie musiało zaczekać, jako że wnuk cesarza został porwany i to Vonvaltowi zostało powierzone zadanie uratowania zaginionego księcia. Ta misja zawiedzie Vonvalta jak i jego sojuszników: Helenę, Bressingera i sir Radomira na południową granicę Imperium, gdzie ponownie zmierzą się z fanatyczną furią Bartholomew Clavera i jego Templariuszy jak i mroczną mocą o wiele bardziej przerażającą niż mogliby sobie wyobrażać.

Tyrania wiary od Richard Swan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć