Miasto smoków. Płomień i cień - audiobook
3.37 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 44)

Miasto smoków. Płomień i cień - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 31.90
Audiobook - najniższa cena: 31.90
wciąż za drogo?
40.49 złpremium: 26.99 zł Lub 26.99 zł
31.90 zł
35.09 zł
44.99 zł Lub 40.49 zł
44.99 zł Lub 40.49 zł
35.71 zł
40.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Anna nigdy nie wierzyła w magię ani w smoki, ale gdy jeden z nich staje tuż przed nią, jej życie zmienia się nie do poznania. Porwana przez monstrualnego stwora, trafia na wyspy, które zamieszkują jeźdźcy smoków. Odkrywa, że ma magiczne umiejętności, a jej losy splatają się z pewnym przystojnym Drakanem. Gdy okazuje się, że istnieje starożytny manuskrypt, który może zagrozić wszystkim, Anna musi odnaleźć swego zaginionego ojca i okiełznać buntowniczego smoka, zanim będzie za późno…

Anna prowadzi najzwyklejsze na świecie życie. Jak wszystkie nastolatki. Aż do chwili, gdy jej ojciec znika w tajemniczych okolicznościach, a ona… zostaje porwana przez smoka i trafia na wyspy, które zamieszkują Drakanie – ich jeźdźcy. Wszystko wokół niej staje się coraz dziwniejsze.

Ania dowiaduje się, że ma magiczne umiejętności. Jeden z najbardziej nieposłusznych smoków nie odstępuje jej nawet na krok. Poznaje też Williama, niesamowicie przystojnego, młodego Drakana. I choć stara się go unikać, ich drogi i tak ciągle się krzyżują.

Kiedy nieoczekiwanie potwierdza się istnienie pewnego starożytnego manuskryptu, sprawy komplikują się jeszcze bardziej. Jeśli trafi on w niepowołane ręce, wszystkich czeka zagłada.

Czy Anna odnajdzie ojca, nim będzie za późno?
Jak poradzi sobie z okiełznaniem buntowniczego smoka?
I czy plotki o Williamie okażą się prawdą…?

Audiobooka interpretuje Nina Biel.

Miasto smoków. Płomień i cień od Beata Park możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć