Przygody Alicji w podziemnym świecie. Rękopis przygód Alicji w Krainie Czarów - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Przygody Alicji w podziemnym świecie. Rękopis przygód Alicji w Krainie Czarów - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 17.93
wciąż za drogo?
17.93 zł
22.99 zł
23.00 zł Lub 20.70 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
19.30 zł
22.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Gratka dla wytrawnych miłośników literatury. Przygody Alicji w podziemnym świecie to pierwowzór książki Alicja w Krainie Czarów, którego faksymile Lewis Carroll zdecydował się opublikować w 1896 roku. Oryginalny rękopis, który autor podarował Alice Liddell, dziewczynce na której wzorował tytułową postać, pozbawiony jakichkolwiek ingerencji redakcyjnych czy sugestii wydawcy, został przetłumaczony na język polski z zachowaniem wszystkich oryginalnych detali, które w późniejszych wydaniach uległy zmianie.

Czym i jak bardzo Przygody Alicji w podziemnym świecie różnią się od Alicji w Krainie Czarów? Zepsulibyśmy zabawę, wyjawiając całą tajemnicę. Warto zwrócić uwagę na szczegóły, chociażby na kompozycję pracy, rozkład akcentów fabularnych i rymowanki... Wytrawny czytelnik na pewno zwróci uwagę na detale (np. czym grano w krykieta i czego poszukiwał pan Królik?) oraz ilustracje autorstwa... samego Lewisa Carrolla (z których wydawca powszechnie znanej wersji książki zrezygnował!).

Książka opatrzona jest także wiadomością skierowaną do dzieci i przesłaniem Lewisa Carrolla, przygotowanym specjalnie dla wydania oryginalnego rękopisu w formie przedruku. To z niego dowiemy się jaka intencja przyświecała autorowi i komu poświęcił on swoje dzieło.

Nie tylko wiedzieć o istnieniu tej pozycji, ale gorąco zachęcamy, aby raz jeszcze przeżyć przygodę Alicji - choć tym razem niezupełnie w Krainie Czarów...

Przygody Alicji w podziemnym świecie. Rękopis przygód Alicji w Krainie Czarów od Lewis Carroll możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć