Na zgodę. 5 kłótni, które wzmocnią wasz związek - audiobook
3.41 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 47)

Na zgodę. 5 kłótni, które wzmocnią wasz związek - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  EmpikGo
E-book - najniższa cena: 20.00
Audiobook - najniższa cena: 37.81
wciąż za drogo?
37.81 zł Lub 34.03 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Myślisz, że tylko tobie i twojemu partnerowi zdarzają się kłótnie? Oczywiście, że nie. Książka Joanny Harrison, która od wielu lat prowadzi psychoterapię par, pomaga zrozumieć, o czym tak naprawdę są nasze kłótnie, jak się rzadziej kłócić i szybciej godzić.

Zdaniem Harrison istnieje pięć różnych tematów, przez które wszystkie pary muszą przebrnąć. Obszary, który wywołują największe napięcia, to: jak się ze sobą porozumiewamy, jakie mamy relacje z rodziną i krewnymi ze strony partnera/partnerki, jak dzielimy między sobą zadania i obowiązki, jak ustalamy granicę dystansu/bliskości między sobą, jak reagujemy na nasze ciała.

Nie chodzi o to, aby za wszelką cenę unikać kłótni – wręcz przeciwnie. Trudne rozmowy stwarzają często możliwość rozwoju związku. Różnice poglądów to okazja do tego, by się czegoś więcej dowiedzieć o sprawach, na których nam zależy, oraz nauczyć akceptowalnych dla obu stron rozwiązań.

Audiobooka interpretuje Julia Kołakowska-Bytner.

Na zgodę. 5 kłótni, które wzmocnią wasz związek od Joanna Harrison możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć