Zgadnij kto - audiobook
3.82 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 77636)

Zgadnij kto - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.72
Audiobook - najniższa cena: 29.36
wciąż za drogo?
34.99 zł
29.36 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dowiedz się, gdzie i jak to wszystko się zaczęło! Prequel bestsellerowego „Przewodnika po zbrodni według grzecznej dziewczynki”.

Senior rodu Remych zostaje zamordowany, a liczba podejrzanych jest mocno ograniczona: tylko garstka ludzi przebywała wtedy na jego prywatnej wyspie Joy. Każdy zdaje się mieć motyw, każdy zdaje się mieć możliwość popełnienia przestępstwa. Jest tylko jeden problem: to wszystko to tylko gra, zabawa z zagadką tajemniczego morderstwa podczas przyjęcia urodzinowego sąsiada Pip Fitz-Amobi – dziewczyny, która wcale nie chce brać w niej udziału. Ma ważniejsze rzeczy do roboty, na przykład wymyślenie tematu Projektu Rozszerzonego.

Tylko, że gdy na jaw wychodzą kolejne sekrety, a atmosfera zaczyna gęstnieć, nawet Pip musi przyznać, że dociekanie prawdy jest uzależniające, a puzzle układające się w podejrzanie łatwą całość nie zawsze pasują do siebie przy bliższym przyjrzeniu się faktom.

W głowie Pip zaczyna rodzić się pytanie: czy warto ponownie przyjrzeć się zbrodni sprzed lat w jej małym miasteczku?

Audiobooka interpretuje Maria Kozłowska.

Zgadnij kto od Holly Jackson możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć