Zgadnij kto
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 77636)

Zgadnij kto
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

E-book - polecana oferta: 20.03
Audiobook - najniższa cena: 29.36
wciąż za drogo?
21.59 złpremium: 14.39 zł Lub 14.39 zł
20.03 zł Lub 18.03 zł
22.80 zł Lub 20.52 zł
23.99 zł
19.72 zł
20.13 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dowiedz się, gdzie i jak to wszystko się zaczęło! Prequel bestsellerowego „Przewodnika po zbrodni według grzecznej dziewczynki”.

Senior rodu Remych zostaje zamordowany, a liczba podejrzanych jest mocno ograniczona: tylko garstka ludzi przebywała wtedy na jego prywatnej wyspie Joy. Każdy zdaje się mieć motyw, każdy zdaje się mieć możliwość popełnienia przestępstwa. Jest tylko jeden problem: to wszystko to tylko gra, zabawa z zagadką tajemniczego morderstwa podczas przyjęcia urodzinowego przyjaciela Pippy Fitz-Amobi – dziewczyny, która wcale nie chce brać w niej udziału - ma ważniejsze rzeczy na głowie, na przykład wymyślenie tematu Projektu Rozszerzonego. Tylko, że gdy na jaw wychodzą kolejne sekrety, a atmosfera zaczyna gęstnieć, nawet Pip musi przyznać, że dociekanie prawdy jest uzależniające, a puzzle układające się w podejrzanie łatwą całość nie zawsze pasują do siebie przy bliższym przyjrzeniu się faktom. W głowie Pip zaczyna rodzić się pytanie: czy warto ponownie przyjrzeć się zbrodni sprzed lat w jej małym miasteczku?

Zgadnij kto od Holly Jackson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć