Armin
3.92 / 5.00 (liczba ocen: 192)

Armin
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.95
Audiobook - najniższa cena: 31.90
wciąż za drogo?
17.95 zł
32.31 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
25.90 zł
28.72 zł Lub 25.85 zł
29.44 zł Lub 26.50 zł
25.88 zł
27.27 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Tajemnice z przeszłości, skrywane pragnienia, podwójne życie i niespodziewane uczucie, które pojawia się w najmniej pożądanym momencie… Oto historia pełna namiętności, pasji, sekretów i bólu.

Armin van Lander zawsze był tym bardziej odpowiedzialnym bratem-bliźniakiem. Po dramatycznych wydarzeniach w życiu rodziny, to on był ostoją dla matki i brata Milana. Jednakże nikt nie zna jego wielkiej tajemnicy – podwójnego życia, które prowadzi.

Natalia Grońska jest zdolną prawniczką, a praca to jej życie. Wydaje się być przebojową dziewczyną, która niczego się nie boi, jednak prawda jest całkiem inna. Natalia skrywa rodzinny sekret, chroni najbliższych i wpada w łapy człowieka, który manipuluje jej bliskimi, a ją samą szantażuje.

Aby odreagować, idzie do tajemniczego klubu „Black Mirror”, gdzie ludzie mogą spełniać swoje najskrytsze pragnienia. Spotyka tam charyzmatycznego Mister Reda, przy którym daje upust buzującym w niej emocjom. Zbliża się też do łagodnego Armina van Landera. Którego z dwóch mężczyzn wybierze?

O e-booku Armin blogerzy napisali:

Sięgając po książki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej mam tak, że zawsze zapominam o swoich problemach i koncentruję się na bohaterach i ich sprawach, na kilka godzin odrywają mnie od rzeczywistości, w mniejszy lub większy sposób tworząc spustoszenie w mojej głowie. -  Tylko magia słowa - Angelika Kusek

To kolejna historia w dorobku Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, która zdecydowanie nie należy do lekkich i cukierkowych romansidełek, które czasami pełnią funkcję „odmóżdżającą” i które wpadają z jednej i wypadają z drugiej strony naszej głowy. -  Książka w autobusie - Magdalena Fraszczak vel Jószczak

Armin od Agnieszka Lingas-Łoniewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Armin Van Lander był zawsze tym spokojniejszym, bardziej grzecznym bratem, bardziej racjonalnym i opanowanym. Natalia Grońska to z kolei zdolna prawniczka, która dotychczasową swoją uwagę skupia głównie na pracy. Natalia wydaje się przebojową dziewczyną, która niczego się nie boi. Jednak jest to tylko poza. Nikomu nic nie mówi, że jest szantażowana, a wszystko co robi, to aby chronić swoją rodzinę. Z czasem jednak nagromadzonych emocji jest tak dużo, że potrzebują gdzieś znaleźć ujście. I tak dziewczyna trafia do tajemniczego klubu "Black Mirror", a tam spotyka Mister Reda...

Armin to druga część dylogii. I podobnie jak w poprzedniej i tu jest dużo emocji, chemii pomiędzy bohaterami, a my jako czytelnicy jesteśmy świadkami wewnętrznych rozterek tej dwójki i ich rozmyślań.

Tajemnice i sekrety powodują, że jesteśmy wciągnięci, czytamy z zapartym tchem, żeby dowiedzieć się jak ta zagadka zostanie rozwiązana. Pytanie tylko czy na wszystkie znajdziemy odpowiedzi?!

Ocena: 4-/6 czytaj więcej
©Księgozbiór Kasiny
Armin to kolejna książka, która zdecydowanie przyciąga wzrok swoją intrygującą okładką i kusi lekką domieszką tajemniczości, dzięki braciom van Lander. Muszę przyznać, że byłam jej strasznie ciekawa, rzekłabym nawet, że nawet więcej niż bardzo. Jak myślicie, była warta mojego czasu?

Oczywiście, że tak!!!

Po tragicznych wydarzeniach nad pewnym jeziorem Milan van Lander, który przez dwadzieścia lat żył w ogromnym poczuciu winy, w końcu odnalazł spokój i szczęście u boku swojej ukochanej Wiktorii. Niestety jego brat bliźniak nie miał takiego szczęścia. Armin mógłby z powodzeniem odzwierciedlać synonim „odpowiedzialności” – zawsze taktowny, zawsze wspierający, zawsze spokojny, zawsze łagodny, zawsze… nudny? Zasadniczość i perfekcyjność to jego drugie imię, a uśmiech i humor wydają się być dla niego czymś zbędnym. Nikt nie wie, że skrywa przed całym światem pewien mroczny sekret. Wraz ze zbliżającym się ślubem Milana i Wiktorii, Armin coraz częściej spotyka się z najlepszą przyjaciółka przyszłej bratowej — Natalią Grońską. To młoda zdolna prawniczka, która szturmem bierze świat. Z pozoru silna, odważna i przebojowa, ale to tylko fasada, za którą stara się ukryć rodzinną tajemnicę. Chroniąc swoich najbliższych, wpada w sidła bezwzględnego człowieka. Stłamszona i zaszczuta trafia do tajemniczego i ekskluzywnego klubu „Black Mirror”, gdzie fama głosi, że spełniają się tam wszystkie, nawet te najskrytsze pragnienia. Poznaje tam jego — Mister Reda — mężczyznę w masce, który wydawać by się mogło, że czyta w jej duszy jak w otwartej książce.

Kochani moi Tamto lato i Milan zniszczyli mnie emocjonalnie, ale to zdecydowanie Armin podbił moje czytelnicze serducho. To kolejna historia w dorobku Pani Agnieszki, która zdecydowanie nie należy do lekkich i cukierkowych romansidełek, które czasami pełnią funkcję „odmóżdżającą” i które wpadają z jednej i wypadają z drugiej strony naszej głowy. Powracamy do bólu, bezradności, ogromnego poczucia winy i straty. Przyglądamy się, jak te same wydarzenia wpłynęły na kolejną osobę i jak warunkowały jego dalsze życie przez niemal dwie dekady. Dodatkowo poznajemy przeszłość Natalii i razem z nią próbujemy poradzić sobie w sytuacji bez „dobrego” wyjścia. Autorka ponownie genialnie wykreowała swoich bohaterów, a pomysł klubu „Black Mirror” uważam za idealną kropką nad i, dodającą pikanterii i elektryzującego erotyzmu. Opowieść o braciach van Lander udowadnia, że nawet po najczarniejszej nocy, w końcu wyjdzie słonce. Przypomina, że niezależnie od trudności, które napotykamy, zawsze jest nadzieja. Kochani dajcie się porwać, gwarantuje Wam świetnie spędzony czas. Ja pochłonęłam ją na raz, co uwierzcie mi, nie zdarza mi się za często przy dwójce dzieci. Gorąco polecam.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Książka w autobusie
Jest to moje już nie wiem które spotkanie z autorką. Pamiętam moje pierwsze zachwyty nad jej powieściami, które powodowały we mnie milion emocji. I nigdy się na utworach pisarki nie zawiodłam. Tym razem dostałam lekko napisaną, w przystępny i przyjemny sposób książkę, która zabrała mi kilka godzin i od niemal pierwszej strony wciągnęła w swoje sidła. Z trudem odrywałam się od czytania, bo byłam tak ciekawa tego, co się wydarzy na kolejnej stronie. Po prostu nie mogłam jej tak o odpuścić. Pochłonęłam ją i jestem jak najbardziej zadowolona. Muszę koniecznie nadrobić losy drugiego z braci, Milana. Wydaje mi się, że i to będzie przyjemna opowieść z dawką bólu, jak to w przypadku Lingas bywa.

Głównymi bohaterami są Armin oraz Natalia. Są to bardzo dobrze wykreowane postacie, które śmiało moglibyśmy spotkać w naszym życiu. Polubiłam sporo postaci z tej pozycji, z pominięciem kilku delikwentów, których miałam ochotę wykopać.
Armin to mężczyzna o dwóch twarzach. I szczerze, to nie wiem chyba, która podoba mi się bardziej. Chyba jednak z moim charakterem, to Armin jako Armin zdobyłby moją sympatię. Oczywiście, gdy czytałam o nim, o tym, jak się zachowywał, to jak najbardziej przypadł mi do gustu.
Mister Red to facet z charakterem, drastycznie różniący się od Armina, ale również ma to swoje plusy. Aura tajemniczości, jaką wokół siebie roztacza jest naprawdę specyficzna, ale i intrygująca.
Jeśli chodzi o Natalię, jest to dziewczyna z charakterkiem, która swoją bezpośredniością i pewnością siebie nieco irytowała. Nie przepadam za bardzo za takimi ludźmi, ale oczywiście zdobyła moją sympatię. Chociaż nie raz miałam ochotę nią potrząsnąć...
Zarówno Armin jak i Natalia skrywają w sobie wiele tajemnic, których nie chcą nikomu zdradzić i później robi się naprawdę... niebezpiecznie.

Emocji jest tu trochę, jednak nie nie poczułam się zdruzgotana i nie posypałam się na kawałki, bo to nie taki dramat. Niemniej jednak czuć tą chemię między postaciami, same relacje opisane przez autorkę są świetne i zasługują na uznanie. Ktoś mógłby rzec, że nic nowego nie wniosła ta pozycja do wydawniczego rynku. Owszem. Ale sięgając po książki Agnieszki jest tak, że zawsze zapominam o swoich problemach i koncentruję się na bohaterach i ich sprawach, na kilka godzin odrywają mnie od rzeczywistości, w mniejszy lub większy sposób tworząc spustoszenie w mojej głowie.

Jestem bardzo zadowolona i serdecznie Was wszystkich zachęcam do zapoznania się z tym tytułem. Jak najbardziej jest wart Waszej uwagi, tym bardziej, jeśli przepadacie za piórem autorki i czytaliście o losach Milana, którego ja muszę koniecznie nadrobić. Lubicie powieści obyczajowe, romanse z nutką erotyki? To jak najbardziej opowieść dla Was. Mamy tutaj wulgaryzmy i sceny +18, które napisane są ze smakiem i nie odpychają czytelnika. Więc to kolejny plus, ale i ostrzeżenie dla osób, które nie lubią takich scen, więc przygotujcie się na taką okoliczność.
Ja jestem bardzo zadowolona i polecam Wam serdecznie!

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Tylko magia słowa
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć