Sztuczna inteligencja w ogniu
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Sztuczna inteligencja w ogniu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 26.39
wciąż za drogo?
29.69 złpremium: 19.79 zł Lub 19.79 zł
25.73 zł
26.39 zł Lub 23.75 zł
32.99 zł
32.99 zł Lub 29.69 zł
26.37 zł
26.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Rozmowa to pierwszy krok do poznania

Jedni widzą w niej szansę na poprawę komfortu życia i pracy oraz niewyobrażalny rozwój cywilizacyjny. Inni obawiają się, że może stanowić zagrożenie dla ludzkości, zwłaszcza w kontekście zdominowania świata przez myślące maszyny. Gdzie leży prawda?

Rozmowy, które ze sztuczną inteligencją przeprowadził Tomasz Lendzian, pozwalają lepiej ją poznać. Autor cierpliwie i dogłębnie sonduje możliwości SI, zadając różne, nawet te najbardziej nietypowe pytania.

Czy teoria Wielkiego Wybuchu jest prawdziwa? Jakie są najlepsze sposoby na umówienie się z dziewczyną według sztucznej inteligencji? I co sądzi o zatrzymaniu przez policję działaczki pro-life?

Autor nieustannie zastawia na nią zasadzki i stawia wyzwania w postaci zagadek słowno-logicznych, historycznych, a nawet zadań fizycznych. Dzięki temu może dokonać oceny, czy sztuczna inteligencja posiada świadomość, czy też jest po prostu… zwykłym zbiorem algorytmów.

Sztuczna inteligencja w ogniu od Tomasz Lendzian możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć