Jaskinie umarłych - audiobook
3.71 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 242)

Jaskinie umarłych - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.46
Audiobook - najniższa cena: 22.46
wciąż za drogo?
22.46 zł
44.91 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
37.90 zł
49.90 zł Lub 44.91 zł
41.86 zł
49.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mroczny thriller, który zabiera nas w ciemne zaułki ludzkiej psychiki...

Do pogrążonej w jesiennej aurze Jeleniej Góry, przeprowadza się profilerka kryminalistyczna Carmen Rodrigez. Rozpoczyna pracę w policji, walcząc nie tylko z brutalnym mordercą, ale również demonami z własnej przeszłości.

Carmen musi stworzyć portret psychologiczny sprawcy, osobiście borykając się z zaburzeniami świadomości. Ofiarą jest młoda kobieta, której ciało zbezczeszczono w okrutny sposób i pozostawiono w jaskini w lesie. Rozpoczyna się trudne, pełne zwrotów akcji śledztwo, które Rodrigez prowadzi wraz z dwójką policjantów Bogusławem Leśniakiem i Borysem Szykiem. Jednak dziwne zachowanie profilerki oraz informacje, które docierają do Podkomisarza Szyka sprawiają, że mężczyzna zaczyna grzebać w przeszłości Carmen, a to czego się dowiaduje budzi w nim skrajne emocje.

Czy kiedy nie można ufać sobie i innym, możliwe jest rozwiązanie zagadki? Czy Carmen Rodrigez stoi po dobrej, czy złej stronie mocy?

Audiobooka interpretuje Filip Kosior.

Jaskinie umarłych od Katarzyna Wolwowicz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć