Za duży na bajki. Część 2 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Za duży na bajki. Część 2 - audiobook
audiobook (mp3)

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
-41% 18.50 zł Lub 16.65 zł
31.90 zł
33.29 zł Lub 29.96 zł
0.00 zł
33.29 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Posłuchaj, zanim obejrzysz film. Waldkowi raczej nie brakowało taty – dopóki nie spróbował go zastąpić pewien mistrz sucharów i krindżu, który działa wyjątkowo mocno na nerwy… Audiobook „Za duży na bajki. Część 2” – kontynuacja uwielbianej powieści Young Adult Agnieszki Dąbrowskiej – wywołuje łzy zarówno śmiechu, jak i wzruszenia. To książka pełna sytuacyjnego i językowego humoru, która bez pedagogicznego zacięcia porusza najważniejsze tematy: rodzinnych relacji, przyjaźni oraz stawania się dorosłym.

W życiu Waldka wszystko nareszcie zmierza w dobrym kierunku: jego gamingowe trio TWO KINGS AND QUEEN wygrywa jeden turniej za drugim, ciotka Mariolka ograniczyła swoje szaleństwa do niezbędnego minimum, a co najważniejsze, mama jest już zdrowa. Niestety, w jej życiu pojawia się pewien mężczyzna, Piotr. Ten mistrz sucharów i krindżu od początku działa Waldkowi na nerwy. Jego obecność zmusza chłopaka do przemyśleń na temat tego, kim jest jego prawdziwy tata. Podczas wyjazdu w Tatry nadarza się okazja, by uzyskać odpowiedzi na niewygodne pytania. Z pomocą najbliższych przyjaciół, Staszka i Delfiny, Waldek rusza więc na wyprawę, która być może odmieni jego życie.

Film „Za duży na bajki” w reżyserii Kristoffera Rusa na podstawie książki i scenariusza Agnieszki Dąbrowskiej okazał się międzynarodowym hitem Netfliksa. Część druga w kinach od 15 marca!

• Audiobook „Za duży na bajki. Część 2” to idealna propozycja dla wielbicieli przygód, nieoczekiwanych zwrotów akcji i wyrazistych bohaterów.

• „Za duży na bajki. Część 2” to powieść przygodowa dla nastolatków w wieku 10-13 lat.

Audiobooka interpretuje Damian Bąbol.

Za duży na bajki. Część 2 od Agnieszka Dąbrowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć