Wyjęta ze zła - audiobook
3.23 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 26)

Wyjęta ze zła - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 24.96
Audiobook - najniższa cena: 31.19
wciąż za drogo?
35.99 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
31.19 zł
39.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
31.74 zł
35.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Chroniąc świat przed złem, strzeż się, by samemu nie stać się tym złym

Wstępując do Zgromadzenia, Damien bierze na swoje barki niezwykle ważne zadanie wraz z innymi Stróżami musi ochronić ludzkość przed Łowcami, uniemożliwić im odebranie człowiekowi najważniejszych cnót: wiary, nadziei i miłości. Jak jednak walczyć ze złem, gdy moralność tych, którzy mieli być wzorem, staje pod znakiem zapytania

Kto tak naprawdę jest zły i z kim mamy walczyć? Czy zabijając złoczyńcę, nie stajemy się tacy jak on? Z tymi wątpliwościami właśnie będzie musiał zmierzyć się Damien.

Zgromadzenie nie jest baśnią o walce dobra ze złem, w której dobro zawsze wygrywa, a bohaterowie to szlachetni mężowie pełni cnót. To powieść o walce z własnymi słabościami, poszukiwaniu swojej tożsamości i przeciwstawianiu się autorytetom.

Joanna Jarczyk - artystyczna dusza, która nigdy nie pozwala sobie na nudę. Gra na organach, maluje obrazy oraz pisze książki. Autorka serii powieści fantastycznych Zgromadzenie.

Audiobooka interpretuje Krzysztof Plewako-Szczerbiński.

Wyjęta ze zła od Joanna Jarczyk możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć