Kult Falliczny. Opis tajemnic kultu seksualności u starożytnych wraz z historią krzyża męstwa - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Kult Falliczny. Opis tajemnic kultu seksualności u starożytnych wraz z historią krzyża męstwa - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.88
Audiobook - najniższa cena: 21.32
wciąż za drogo?
27.29 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
21.32 zł
29.36 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Dla wszystkich poszukiwaczy – nie tylko ciekawostek.

Ze wstępu:
„Kult falliczny. Opis tajemnic kultu seksualności u starożytnych wraz z historią krzyża męstwa” to przekrojowy szkic bardzo interesującego tematu, który, choć nie rości sobie pretensji do całkowitej oryginalności, obejmuje jednak śmietankę, że tak powiem, różnych naukowych dzieł, które są bardzo kosztowne, a niektóre z nich zostały wydane wyłącznie w obiegu prywatnym, tym samym pozostając prawie nie do zdobycia..."

Książka ta jest jednym z ciekawszych odkryć wśród literatury z XIX wieku i jedną z tych książek, które krążyły w drugim obiegu, ukrywane przed niepowołanym wzrokiem ze względu na treść, która kłóci się z wieloma powszechnie uznawanymi paradygmatami wiary. Zawiera nie tylko wiele cennych, ale także zaskakujących informacji, które zdecydowanie warte są poświęconego czasu.

Kult Falliczny. Opis tajemnic kultu seksualności u starożytnych wraz z historią krzyża męstwa od Hargrave Jennings możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć