Mroczno - audiobook
3.15 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 13)

Mroczno - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.22
Audiobook - najniższa cena: 32.76
wciąż za drogo?
37.80 złpremium: 25.20 zł Lub 25.20 zł
32.76 zł
33.53 zł
35.70 zł Lub 32.13 zł
42.00 zł
35.25 zł
42.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Gdzie jesteś Wiki? Gdy pewnego czerwcowego dnia siedemnastoletnia Wiktoria Herman nie wraca ze szkoły do domu, jej matkę ogarniają złe przeczucia. Kobieta kierowana macierzyńskim instynktem natychmiast rozpoczyna poszukiwania. Już pierwsze ustalenia policji zdają się potwierdzać, że dziewczynę mogło spotkać coś złego. Z każdym kolejnym dniem na jaw wychodzą nowe, coraz bardziej mroczne tajemnice. W końcu Dorota Herman zaczyna sobie uświadamiać, że tak naprawdę wcale nie zna swojej córki, a wszystko, co o niej wie, ma niewiele wspólnego z rzeczywistością...

Tomasz Wandzel ma na swoim koncie powieści sensacyjne, kryminalne, obyczajowe oraz historyczne. Polecamy m.in. również "Chłopiec z Kresów". Autor wielokrotnym stypendystą różnych instytucji, wspierających rozwój kultury m.in. Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mieszka w Prabutach, które często pojawiają się w jego twórczości. Zawodowo pracuje jako copywriter.

Audiobooka interpretują Zbigniew Moskal i Ilona Chojnowska.

Mroczno od Tomasz Wandzel możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć