Przypadkowe spotkanie
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 9)

Przypadkowe spotkanie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 47.90
wciąż za drogo?
47.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy jedno nic nieznaczące spotkanie może przerodzić się w ognisty romans…?

Przypadkowe spotkanie to lekka, niezobowiązująca historia o sile rodzącego się uczucia pomiędzy dwójką zupełnie różnych ludzi.

Hania to dwudziestoośmioletnia polska bizneswoman, która marzy o wyjątkowej relacji. Niestety, dotychczas trafiała na samych nieodpowiednich mężczyzn, co mocno ją zraziło. Mimo wszystko w duchu liczy na to, że kiedyś w końcu na jej drodze stanie ten jedyny.

Wahid to marokański książę przyjeżdżający do Polski w interesach. Jest typowym biznesmenem, dla którego nie liczy się nic poza pracą. Skupia się na nowych projektach i nie w głowie mu jakiekolwiek relacje.

Czy zatem dwójka bohaterów będzie w stanie zawalczyć o własne szczęście?

Czy zderzenie się ze sobą dwóch odmiennych kultur ma szansę przerodzić się w prawdziwe, gorące uczucie…?

Przypadkowe spotkanie od Adriana Rak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jest to moje kolejne spotkanie z piórem Adriany, tak samo po raz kolejny zaufała mi i powierzyła swoje najnowsze papierowe dziecko. Byłam ogromnie ciekawa, jak tym razem poprowadziła bohaterów przez wymyślone koleje losu. Jak wiecie, albo i nie, takim znakiem rozpoznawczym, przynajmniej moim skromnym zdaniem jest to, że często się zdarza, że jeden z bohaterów pochodzi z Maroka lub okolic. To czyni jej historie ciekawszymi, bo na co dzień nie czytam powieści z bohaterami odmiennych kultur. Całe szczęście, jest nadzieja na kolejną część tej Marokańskiej sagi! Czytało mi się tę pozycję szybko, lekko i przyjemnie. Mamy tutaj wiele śmiesznych scen, a to za pomocą przyjaciółki Hanny. Gwarantuję, że w tym duecie uśmiech nie raz pojawi się na Waszych ustach! Pomysł na książkę jest dobry, a potencjał został w całości wykorzystany. Moim zdaniem, niczego jej nie brakuje, chociaż... jest coś, czego brak. A mianowicie... dalszego ciągu tej historii.

Akcja ma odpowiednie tempo, które nie jest ani zbyt wolne, ani zbyt szybkie. Adriana ma już na tyle wyczute pióro i wie, kiedy zrzucić na nas niespodziewane wydarzenia,albo wie, kiedy i jak uśpić naszą czujność.
Cieszę się również, że akcja nie toczy się tylko w Polsce (Warszawa), ale i mamy wspomniany Paryż, ale i piękne Marokańskie tereny. Z chęcią bym poczytała więcej o tym egzotycznym, jak dla mnie miejscu. Więc droga autorko, jeśli kolejny tom powstanie, poproszę o wysłanie Hanny czy Wahida na wycieczki krajoznawcze, dzięki którym bez wychodzenia z domu przeniosę się do wielu wspaniałych, pięknych miejsc.

Hanna jest postacią, którą z marszu można polubić. Tak samo i Baśka, chociaż ta druga jest o wiele bardziej postrzelona i rozrywkowa. Obie świetnie się dogadują, nie tylko prywatnie (mieszkają razem), ale i zawodowo (prowadzą razem butik). To rzadko się zdarza, że takie przyjaźnie, utrzymują się i są tak bardzo intensywne. Takich przyjaciół jak one dwie są dla siebie - każdemu życzę. Do tańca i do różańca.
Wahid z kolei jest postacią intrygującą, która intryguje od pierwszych chwil. Raz, że jego pochodzenie jest interesujące, to i zachowanie jest nieco inne. Czy bezpieczne? Okaże się, jeśli zaczniecie ją czytać.
Czy ich polubiłam? Jasne! Mamy w tej pozycji bohaterów pozytywnych i negatywnych, takich, których będziemy uwielbiać lub nienawidzić. Każdy z nich jest inny, nie są stworzeni na jedno kopyto, więc nudy nie będzie.

Adriana postawiła na ciekawą powieść obyczajową, połączoną z romansem. Subtelne, ale nie obleśne sceny łóżkowe występują, w niewielkiej wcale ilości. Jest też i Pingwinek, który powodował ciągle zadziorny uśmiech na mojej twarzy. :D Mamy romans - który kwitnie niby powoli, a jednak dosyć szybko. Czego chcieć więcej? Oprócz dalszej części to nic, bo ma wszystko, czego czytelnik oczekuje od takiego typu literatury.
Jeśli znacie poprzednie pozycje z dorobku Adriany będziecie zadowoleni. Jeśli jednak nie mieliście okazji poznać jeszcze żadnej z napisanych przez nią książek, serdecznie zachęcam. Niezobowiązująca, przyjemna opowieść o dwójce ludzi i ich przypadkowym spotkaniu, który zmieni tak naprawdę wszystko.

Serdecznie dziękuję autorce za zaufanie, jakim obdarzyła mnie, pozwalając zapoznać się z treścią przed oficjalną premierą, to wiele dla mnie znaczy! Dziękuję również o wspomnieniu o mnie na końcu - co prawda jestem już półtorej roku po ślubie, a bardzo się ucieszyłam, widząc siebie z nowym nazwiskiem u Ciebie.
Zachęcam mocno do zapoznania się z Przypadkowym spotkaniem - będzie zabawnie, romantycznie, modnie i gorąco!

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Tylko magia słowa
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć